„Šilutės naujienas“ internete seka tūkstančiai skaitytojų – tai puiki verslo ir kitų idėjų sklaidos arena

 Untitled-1 copy„Šilutės naujienų“ interneto svetainė wwwsilutesnaujienos.lt ir „Facebook“ paskyra yra labiausiai lankomos internetinės žiniasklaidos priemonės Šilutės rajone.

Mūsų interneto svetainę kas mėnesį aplanko apie 25 000 unikalių naudotojų, o mūsų „Facebook“ naujienos kas savaitę sudomina daugiau kaip 49 000 žmonių. Šiandien mes turime daugiau kaip 13 200 „Facebook“ gerbėjų – artimiausi mūsų konkurentai nuo šio skaičiaus atsilieka keliais tūkstančiais.

Tokiais rezultatais galėjome pasidžiaugti praėjusį šeštadienį nuvykę į Europos komisijos atstovybės Lietuvoje organizuotą seminarą regioninei žiniasklaidai Kaune.

Renginio metu sužinojome, kaip kuo įdomiau savo skaitytojams pateikti informaciją, kokias galimybes interneto erdvė atveria verslo klientams.  Mūsų galvose užvirė krūvos naujų idėjų ir sumanymų. Tikimės, kad juos pavyks įgyvendinti  artimiausiu metu.

Seminaro metu 60 žurnalistų iš visos Lietuvos diskutavo apie ES ateitį ir iššūkius su europarlamentare Laima Andrikiene, EK atstovybės vadovu Arnoldu Pranckevičiumi bei URM atstove Audra Plepyte. Buvo aptartos ES investicijų regionuose galimybės.

Ne naujiena, kad šiais laikais žiniasklaida vis labiau keliasi į internetinę erdvę. Šią tendenciją seka ir regioninė žiniasklaida.

Žurnalistas Domas Burkauskas kalbėjo apie tinklaraščių (vadinamųjų „blogų“) galimybes. Susiskirstę į komandas, generavome tinklaraščių idėjas, ieškojome jų įgyvendinimo galimybių, socialinių, verslo partnerių.

„Šilutės naujienų“ redakcija, jau dabar turinti internetinės žiniasklaidos lyderių pozicijas Šilutės rajone, pasisėmė naujų idėjų, kurias gali pasiūlyti ir verslo klientams, ir skaitytojams.

„Šilutės naujienų“ administruojamą interneto erdvę kasdien aplanko tūkstančiai skaitytojų. Kiekvieną dieną stengiamės patraukliai Jums, skaitytojai, pateikti naujienas iš Pamario krašto. „Facebook“ „Šilutės naujienų“ paskyroje paskelbta kiekviena naujiena pasiekia nuo kelių iki keliolikos tūkstančių skaitytojų. Rekordinės naujienos sulaukė per 24 tūkstančių peržiūrų.

Gal jau matėte šios dienos laikraščio „Šilutės naujienos“ pirmajame puslapyje išspausdintą mūsų „Facebook“ paskyros sekėjų skaitiklį? Džiaugdamiesi kasdien augančiu jų būriu, skaitiklį skelbsime kiekviename laikraščio numeryje.

Siūlome populiaria mūsų internetine erdve pasinaudoti verslo klientams, socialinių ir kultūrinių akcijų rengėjams. Visada laukiame ir įvairių pasiūlymų, nuomonių, pastebėjimų, foto ir video vaizdų, jeigu turite tokių – siųskite el. paštu silutesnaujienos@gmail.com arba rašykite žinutę į mūsų „Facebook“.