„Šilutės naujienos“: 15 metų skaitomos, laukiamos, įdomios ir jaunam, ir vyresniam

 fb galva„Šilutės naujienos“ šilutiškių ir visų rajono seniūnijų gyventojų namus lanko jau 15  metų. Turime daugybę ištikimų skaitytojų, kurie neretai laiškais, žinutėmis ar tiesiog užėję išsako redakcijos darbuotojams savo pastebėjimus vienu ar kitu klausimu, palinkėjimus ar pageidavimus. Tai džiugina, nes taip turime galimybę pažvelgti į save iš šono, tik taip galime tobulėti ir žengti pirmyn.

Artėjant laikraščio 15 metų sukakčiai keletą ištikimiausių bičiulių pakalbinome specialiai ir paprašėme pasidalinti pastebėjimais apie laikraštį, išsakyti pageidavimus apie ką dar jie norėtų skaityti.

125 ligonine_SteponkusDarius STEPONKUS, Šilutės ligoninės vyr. gyytojas:

– „Šilutės naujienas“ skaitau, regis, nuo pat pradžios ir labai vertinu dėl kelių pagrindinių jose dirbančių žmonių, su kuriais jau daug metų bendraujame. Jūsų laikraščio išskirtinumas tas, kad liečiate pačias aktualiausias temas, straipsniai yra objektyvūs, bet skaitytojui nėra brukama nuomonė – jam paliekama teisė ją susidaryti pačiam. Be to, labai operatyviai reaguojate į įvykius.

Apskritai, paėmęs laikraštį pasijuntu kaip susėdęs su draugu pasikalbėti apie tai, kas Šilutėje įvyko per savaitę – visada aplanko toks malonus „savumo“ jausmas. Linkiu ir ateityje išlikti ištikimiems šiems savo principams, pateikti skaitytojams tai, kas ypač svarbu ir jiems rūpi. 

IMG 20180213_103846Virginija VAITIEKIENĖ, UAB „Šilo pašvaistė“ direktorė:

– Nuo pirmo jūsų numerio esame su jumis. Kodėl? Nes jūsų laikraštis įdomus, konkretus, žinios jame naujausios ir visada suprantamai pateiktos. „Šilutės naujienas“ skaito ir mūsų tėvai, ir jie džiaugiasi, kad randa daugybę įvairių naujienų, dažnai po to diskutuoja apie perskaitytus straipsnius.
Labai gerai, kad ir puslapis jaunimui pas jus yra. Žodžiu, viskas patinka. Likite ir toliau tokie pat objektyvūs, įdomūs ir teisingi.    

Veronika GALINAUSKIENĖ, senjorė:
IMG 20180209_104202
– „Šilutės naujienas“ skaitau nuo pirmojo numerio ir labai myliu. Tik metams buvau užsiprenumeravusi kitą laikraštį, bet nusivyliau ir vėl pas jus sugrįžau. Labiausiai patinka tai, kad laikraštyje randu viską apie Šilutės rajoną, nes apie kitus rajonus skaityti nemėgstu.

Myliu ne tik laikraštį, bet ir visą redakcijos kolektyvą, nes su jumis visada randu bendrą kalbą, jaučiuosi laukiama redakcijoje, užėjusi galiu padiskutuoti. Skaityti pradedu nuo politinių straipsnių – manVainute ataskaita_Mockus vis dar įdomūs įvykiai ir pokyčiai valstybėje ir rajone, nes vis dar turiu daug veiklos. Tik būna pikta, kai matau, kad yra priimta gerų sprendimų, bet niekas nekontroliuoja kad jie būtų ir vykdomi.

Kritikuoti? Bet neturiu už ką jus kritikuoti. Tik linkiu visam kolektyvui daug sveikatos ir dar daugiau skaitytojų.

Vitalijus MOCKUS, Vainuto seniūnas:

– Skaitom ir seniūnijoje, ir šeimoje, giriam ir džiaugiamės, kad turime tokį laikraštį. „Šilutės naujienas“ mūsų seniūnijoje skaito daugiausiai žmonių, ir nuolat girdžiu atsiliepimus, kad tai yra labai objektyvus leidinys. Džiaugiasi mūsų jubiliatai, kai rašote apie juos, daug sau naudingos informacijos sako randantys ūkininkai, labai platus ir skaitančių neįgaliųjų ratas. Žodžiu – taip ir toliau.  

Eugenija MurauskieneEugenija MURAUSKIENĖ, senjorė, magnolijų augintoja:

– Nuo pirmųjų jūsų metų esu su jumis. Pasirinkau „Šilutės naujienas“ dėl to, kad man rūpi tik savojo krašto naujienos – nei Pagėgiai, nei kita Žemaitijos dalis man neįdomi. Be to, labai operatyviai ir išsamiai informuojate, visas gyvenimiškas sritis paliečiate. O ir pasikalbėti su jumis galiu visada, sulaukiu supratimo kai paskambinu ir noriu pasidalinti kokiais nors savo pastebėjimais. Laikykite kartelę ir toliau taip užkėlę. 

Hugo MERTINS, senjoras:
IMG 20180209_095110

– Skaitau „Šilutės naujienas“ jau kokį 10 metų, ir vertinu šį laikraštį. Negalėčiau nurodyti, kad laikraštyje ko nors pasigendu – randu naujienų apie visas gyvenimo sritis: politiką, sportą, labai patinka ir reikalingas „Sveikatos šaltinis“, domina medicinos naujienos. Pirmiausia visada perskaitau kriminalines naujienas, o tada jau visą likusį laikraštį. Be to, labai patogu, kad redakcija man šalia namų, o pasiimdamas laikraštį pats dar ir pigiau moku. Linkiu jums dar daug gimtadienių.BALTUTIENE _1

Adma BALTUTIENĖ, Žemaičių krašto etnokultūros centro darbuotoja:

– Labai daug metų prenumeruoju jūsų laikraštį ir juo džiaugiuosi. Labiausiai tuo, kad jame daugybė įvairios informacijos, o ne tik televizijos programos ir skelbimai, kaip kai kuriuose kituose. Straipsnių įvairovė neaprėpiama: ir žinios jaunimui, ir sportas, ir kultūra, ir medicinos bei pedagoginės žinios, naujausi įvykiai iš seniūnijų – visko ir neišvardinsi. Ko trūksta? Nesugalvoju. Ačiū jums už tai ir sėkmės didžiausios ateity.POLITIKAI ZEBELIENE

 

Daiva ŽEBELIENĖ, UAB „Toluta” vadovė, savivaldybės politikė:

– Kiekvieną antradienį ir penktadienį mano diena prasideda su kavos puodeliu ir žinoma su „Šilutės naujienomis”. Esu jau daug metų šio laikraščio prenumeratorė. Laikraščio kolektyvui esu dėkinga už tai, kad sugebat surinkti aktualiausias rajono žinias, nušviesti tai kas vyksta politikoje, versle, sporte, kultūriniame gyvenime, kas aktualu medikams ir pedagogams. Informacija visuomet objektyvi ir solidi. Manau, kad per 15 metų esate užsitarnavę rajono žmonių pasitikėjimą ir pagarbą. Linkiu, kad ir toliau išliktumėte rajono žiniasklaidos lyderiais dar daug metų. 

 

VYTUVIS SSaulius VYTUVIS, UAB „Šilutės šilumos tinklai” direktoriaus pavaduotojas, savivaldybės politikas:

– Esu vienas pirmųjų jūsų prenumeratorių, ir prieš 15 metų pabandęs taip ir nenutraukiau tos bičiulystės. Jūsų laikraštyje randu informaciją apie viską, kas vyksta mūsų rajone, o tai reiškia, kad redakcijos kolektyvas aktyviai dirba visose gyvenimo srityse. Dar man labai svarbu, jog niekada jūsų leidinyje nepajutau, kad laikraštis prijaustų kuriai nors vienai politinei srovei. O tai reiškia, kad pateikiate objektyvią informaciją visomis temomis. Taip ir toliau.