„Šilutės naujienos“ jau turi daugiau nei 4000 draugų „Facebook“ tinkle!

Vita girdvainienePavasaris pagausino ir jaunatviškiausio rajono laikraščio „Šilutės naujienos“ gerbėjų būrį socialiniame tinkle „Facebook“. Priešingai nei pavasarinis ledas, draugų ne tirpsta, o gausėja – jų daugiau nei 4 tūkstančiai!

Šia proga vieną iš gerbėjų nutarėme pamaloninti itin Pamario kraštą atspindinčia, unikalia ir žaisminga dovana – puodeliu su žuvelėmis.

Labiausiai šios dovanos norėjo Vita GIRDVAINIENĖ, tad ji mėgausis gėrimais iš naujojo puodelio.

V.Girdvainienė gimė ir užaugo Šilutėje, tačiau dabar gyvena Usėnuose. Moteris apgailestauja, jog šioje gyvenvietėje labai trūksta ramaus ir šviesaus parkelio, į kurį savaitgalį būtų smagu nueiti su šeima. „Mokyklos parkelis apaugęs medžiais, tamsus, o vasarą tik erkių prisikaupęs“, – pastebi usėniškė.

V.Girdvainienė apibūdina Šilutę kaip mielą, ramų, draugiškų žmonių miestelį. Jos mėgstamiausia vieta Šilutėje – parke, prie tvenkinio, kur laukdama, kol vyras ūkininkas netoliese esančiame Žemėtvarkos skyriuje tvarko dokumentus, eina su dukrytėmis šerti ančių, atsipalaiduoja ir pailsi.

Jauna mama norėtų, kad Šilutėje atsirastų vaikų žaidimų aikštelė, kurioje atvykus būtų galima praleisti laiką su vaikais.

„Jūsų laikraščio straipsnius dažniausiai skaitau internete, bet būna, kad nusiperku ir laikraštį, nes jis man labiausiai patinka iš visų“, – sako V.Girdvainienė.

Ji visiems skaitytojams linki nesirgti ir būti mandagiems bei nesistumdyti eilėse prekybos centre.

Kviečiame visus draugauti „Šilutės naujienų“ puslapio „Facebook“ tinkle ir kasdien būti ant naujienų bangos!

Čia rasite nuorodas į karščiausius, įdomiausius, daugiausia diskusijų keliančius laikraščio straipsnius, rekomenduojamus renginius. „Šilutės naujienų“ gerbėjams neįmanoma pražiopsoti įdomybių rajone!

„Šilutės naujienų“ profilyje skelbiame konkursus, kuriuose galima laimėti įvairių prizų: nuo kvietimų į koncertus, spektaklius iki įvairios atributikos, knygų ar netikėtų siurprizų.

Prisijunkite, reikškite savo nuomonę, diskutuokite, stebėkite ir informuokite!

Beje, norėtume pasveikinti ir tolimiausią mūsų bičiulį, kovo 28 dieną „Šilutės naujienas“ skaičiusį net iš Naujosios Kaledonijos miesto Noumea (į rytus už Australijos). Jei galite – parašykite el. laišką adresu simona@silutesnaujienos.lt

facebook