„Šilutės naujienų” kūrėjai. D.Mačiulaitienė: „Šilutės naujienos“ man – tarsi kūdikis.

dalike

Visus metus, kiekvieną savaitę, Jums pristatysime tuos žmones, kurie mūsų laikraščiui padėjo augti, kurie talkino mums visus 10 metų ir talkina šiandien. Pristatysime trumpus jų pamąstymus apie tai, kas jiems buvo ir yra „Šilutės naujienos”, ką davė ir – tikimės – duoda bendradarbiavimas su jomis.

Dalia MAČIULAITIENĖ, buvusi biuro administratorė

Buvau su „Šilutės naujienų“ laikraščiu nuo pat pirmos dienos, tad jis man – tarsi kūdikis. Džiaugiuosi, kad teko tokia galimybė kiekvieną dieną stebėti kaip jis auga ir bent šiek tiek pačiai prisidėti prie to.

Ir dabar toliau stebiu laikraščio augimą, malonu matyti kaip jis darosi vis stipresnis, didesnis, kaip jis tobulėja. Malonu ir tai, kad jį jau galima matyti ne tik parduotuvių lentynose ar prenumeruoti pašte, bet ir populiariuose internetiniuose puslapiuose bei tobulėjančioje „Šilutės naujienų“ internetinėje svetainėje.

Redakcijai noriu palinkėti nesibaigiančių gyvavimo metų, toliau auginti, saugoti, prižiūrėti ir tobulinti jau nebe kūdikį, bet gerokai ūgtelėjusį vaiką – „Šilutės naujienas“.