„Šilutės naujienų” kūrėjai. G.Plungienė: „iš pradžių mane sužavėjo ne visas kolektyvas”

Gintare2Gintarė PLUNGIENĖ, žurnalistė

Pirmoji mano pažintis su „Šilutės naujienomis“ įvyko gerokai anksčiau, nei sugalvojau čia prašytis darbo. Pamenu, dar būdamos studentės, bet jau dirbdamos dabar jau nebeegzistuojančiame savaitraštyje, su kolege gavome pasiūlymą parašyti straipsnį būtent į „Šilutės naujienas“. Tada man ir įstrigo šio laikraščio pavadinimas. Tik gerokai vėliau išsiaiškinau, kad Šilutėje leidžiami ir kiti laikraščiai, bet tokio dėkingo atsitiktinumo dėka, pirmiausia sužinojau apie neabejotinai geriausią iš jų visų!

Tad vieną dieną po kelerių metų nuo šio įvykio, tiesiog nebeapsikentusi darbinės atmosferos kito rajono laikraštyje, pakėliau telefono ragelį ir surinkusi „Šilutės naujienų“ numerį, redaktorės Skirmantės labai paprastai paklausiau: „Gal kartais Jums reikia žurnalisto“? Gavau pasiūlymą susitikti ir pasikalbėti. Sutartą dieną mane pasitiko redaktorė Skirmantė Galvydė, o po kurio laiko prie pokalbio prisijungė ir Sigitas Grinčinaitis. Ilgai neužtrukome – rodės, iš karto radome bendrą kalbą, tad labai greitai nutarėme, kada galiu pradėti dirbti.

Tiesa, iš pradžių mane sužavėjo ne visas kolektyvas 🙂

Pamenu, biuro administratorė Rūta Ežerinskė pasirodė labai griežta, niūri – lyg tikras sargybinis, saugantis redakciją ir joje dirbančius žmones. Kažkodėl, pamačius ir žurnalistę Simoną Pužaitę, šmėkštelėjo mintis: „Su ja bus vargo“. Ko gero, viduje taip audringai sureagavau į jos klausimą, kodėl noriu dirbti ne Klaipėdoje, o Šilutėje.

Tikrai, kodėl? Vienareikšmiškai atsakyti į šį klausimą sunku, nes Šilutę iki tol buvau mačiusi tik kelis kartus. Tačiau kažkas „užkabino“.

Džiaugiausi gavusi darbą čia, tačiau iškart net neįtariau, kad drauge gavau ir dar vieną, naują šeimą. Niekada nepamiršiu smagių bendrų vakarėlių, išvykų Sigito laivu, naujai įvestos tradicijos kiekvieną penktadienį valgyti bendrus pietus ir dar daug daug visokių linksmų dalykų bei pramogų, kurias patys ir susiorganizuodavom. Šio krašto žmonės tikrai kitokie – gerąja prasme! Ko gero, tai ir yra priežastis, kodėl šiemet „Šilutės naujienos“ mini jubiliejinį dešimtąjį gimtadienį.

Ačiū visam kolektyvui, kad suteikėte man progą pabūti drauge su Jumis!