„Šilutės naujienų” kūrėjai. J.Grigonis: „Darbas laikraštyje neleido užsisklęsti neveiklumo kiaute”

Copy of antspaudasMieli skaitytojai, jau informavome, jog šiais „Šilutės naujienoms” jubiliejiniais metais sumanėme nemažai malonių staigmenų. Vieną jų Jums pristatome šiandien.

Nuo šiol visus metus, kiekvieną savaitę, Jums pristatysime tuos žmones, kurie mūsų laikraščiui padėjo augti, kurie talkino mums visus 10 metų ir talkina šiandien. Pristatysime trumpus jų pamąstymus apie tai, kas jiems buvo ir yra „Šilutės naujienos”, ką davė ir – tikimės – duoda bendradarbiavimas su jomis.

Pirmasis savo mintis išsakė ilgametis laikraščio sporto komentatorius Juozas GRIGONIS:

juozas grigonisPrieš 10-metį užbaigęs daug metų trukusį darbą rajono sporto sąjūdyje, pasijutau tartum išmestas už borto ir niekam nebereikalingas.

Bet čia atsirado „Šilutės naujienos” ir pakvietė mane į savo žurnalistų būrį. Tai buvo naujas iššūkis mano gyvenime. Dalyvavimas sporto renginiuose, bendravimas su visuomene vėl suteikė galimybę neužsisklęsti neveiklumo kiaute, pajusti visaverčio gyvenimo pulsą.

Lenkiuosi ir didelės sėkmės linkiu tiems, kurie tą dešimtmetį buvo kartu su manimi, kurie manimi pasitikėjo, kurie kartu dirbo ir kūrė laikraštį.