„Šilutės naujienų” kūrėjai. L.Jagintavičienė: „Bėdos išsisprendžia, kai jas gvildena laikraštis”

Jagintaviciene 2

„Šilutės naujienų” 10-mečio jubiliejaus proga kas savaitę pristatome tuos žmones, kurie mūsų laikraščiui padėjo augti, kurie talkino mums visus 10 metų ir padeda šiandien.

Lijana JAGINTAVIČIENĖ, buvusi neetatinė korespondentė

Džiaugiuosi, jog kažkada dirbau „Šilutės naujienose”. Čia įgavau nemažai patirties, kuri man dar ir šiandien labai reikalinga. Taip pat sutikau daug nuostabių žmonių, aplankiau nemažai rajono gyvenviečių, pamačiau, kaip kartais niekam nerūpi paprasto žmogaus likimas… Tačiau net ir didžiausios bėdos greit išsisprendžia tuomet, kai jas pradeda gvildenti laikraštis…

Dirbant „Šilutės naujienose” man labiausiai įsiminė korespondentų vadovės Vilijos Budrikienės patarimai, kaip geriau parašyti straipsnį. Dar ir šiandien kiekvieną kartą, kai sėdu rašyti straipsnį, prisimenu jos pasakymą, jog įžanga turi būti kaip vinis kaktoje ir turi „užkabinti” skaitytoją. Dar labai patiko, kad kolektyvas buvo labai draugiškas ir visada pasiruošęs padėti vienas kitam.

Nors šiandieniniame pasaulyje karaliauja informacinės technologijos, tačiau neįsivaizduoju, kad galėtų nebūti laikraščių ir konkrečiai – „Šilutės naujienų”.

Neabejoju, jog „Šilutės naujienų” kolektyvui tenka ypatinga misija atspindint miesto, rajono gyvenimo realijas, skleidžiant visų laukiamas žinias, skaitant nuomonių mainus bei formuojant mūsų gyvenamosios aplinkos veidą.

Jūs esate puikūs savo darbo žinovai, žavi Jūsų aktyvumas, ryžtas ir profesionalumas.

Labai vertinu Jūsų kasdienį sudėtingą ir tokį reikalingą darbą. Gimimo dienos proga linkiu Jums visiems dar daugiau kūrybinių atradimų, originalių sumanymų, įžvalgumo, objektyvumo ir visokeriopos sėkmės.