„Šilutės naujienų” kūrėjai. M. BUDRAITIS, prisistatantis „prisiekusiu „Šilutės naujienų“ fanu“

P5207189 copyMan kiekvieno antradienio ir penktadienio rytas prasideda su kvepiančia kava ir „Šilutės naujienų“ laikraščiu. Aš prie jo taip prisirišęs, kad rimtai nervinuosi, jeigu šventinės dienos „suvalgo“ vieną ar kitą jo numerį.

„Šilutės naujienos“ man – daugiau negu laikraštis, todėl net negaliu būti visiškai objektyvus jo atžvilgiu. Šis leidinys tapo ne vienos mano sceninės idėjos bendraautoriumi ir informaciniu partneriu. Neretai pagalvoju: „Kaip gerai, kad jie prieš tuos 10 metų nepabijojo žengti tokio drąsaus žingsnio, ant visiškos ruletės pastatę net asmeninius likimus. Laikas parodė, kad jie pasielgė teisingai ir tuo viskas pasakyta“.

„Šilutės naujienose“ dirbantys žmonės yra pakankamai išradingi, kandūs ir veiklūs, sugebantys prasilenkti objektyvumo greitkelyje su šališkumu, jo neužkabindami. Žinoma, jie turi ne tik tūkstantinį būrį draugų ir šalininkų, bet ir priešų. Tačiau apie juos aš nekalbėsiu, jie to neverti. Tegul priešai kalba patys apie save.

Gero vėjo, bičiuliai, įveikiant dešimtąjį Pamario krašto žiniasklaidos nesibaigiančios regatos etapą. Žinokite savo vertę ir nieko nebijokite. Tegu tie, kurie turi pagrindo Jūsų bijoti, Jūsų ir bijo.