„Šilutės naujienų” kūrėjai. V.Pocius: šilti pasisėdėjimai prie kavos – puiku!

DSC 1160„Šilutės naujienų” 10-mečio jubiliejaus proga kas savaitę pristatome tuos žmones, kurie mūsų laikraščiui padėjo augti, kurie talkino mums visus 10 metų ir padeda šiandien.

Viktoras POCIUS, buvęs maketuotojas

Prisijungiau prie Jūsų kolektyvo labai netikėtai ir neplanuotai, taip jau nutiko, kad teko grįžti į gimtinę ir pakeisti darbo vietą. Jos rasti Šilutėje visai nesitikėjau, todėl ir neieškojau.

Bet, dėl keisto sutapimo, pakliuvo man į rankas tas 12 lapų popieriaus gabalėlis su daug smagių ir naudingų naujienų… „Kodėl gi nepabandžius įsidarbinti čia“, – pamaniau pamatęs skelbimą laikraštyje. Ir netrukus aš jau sėdėjau minkštame biuro krėsle, žiurėdamas į ekraną ir, prisipažinsiu, nelabai ką suprasdamas apie to darbo specifiką ir laikraščio leidybos standartus.

Bet, manau, man pasisekė. Papuoliau į tikrai šiltą ir kantrų kolektyvą, kuris sudarė sąlygas išmokti viską ko reikia ir net daugiau. Klaidų, be abejo, buvo, bet čia jau gėda man.

Toliau apie kolektyvą. Per visą laikotarpį, kurį aš buvau to puikaus kolektyvo dalis, nepamenu nė vieno barnio ar kažkokio nesutarimo. Žinoma, čia kiekviena asmenybė su savo charakteriu, bet tai tikrai netrukdo jiems dirbti kartu ir pateikti visuomenei puikų leidinį. O kur dar tie šilti pasisėdėjimai prie kavos – puiku!

Jau žinau, kad „Šilutės naujienos“ visada stengiasi išlikti nešališkos ir pateikti žmonėms esamas krašto aktualijas tokiomis spalvomis, kokios jos yra iš tiesų. Be to, jos visada vertina savo skaitytojus ir stengiasi įtikti ne tik daugumai, bet kiekvienam.   Žodžiu, mano įspūdžiai apie laikraštį ir jo kolektyvą tik patys geriausi ir šilčiausi. Gaila, kad teko mūsų keliams išsiskirti…

Linkėjimai VISIEMS! 🙂