„Šilutės naujienų“ redakcija laimėjo finansavimą dviem spaudos projektams

spaudosŠilutės naujienų“ redakcija, dalyvavusi Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo konkurse valstybės teikiamai dalinei finansinei paramai kultūriniams, visuomenės informavimo saugumo, medijų raštingumo ugdymo ir šviečiamiesiems projektams gauti, šiemet laimėjo finansavimą dviem spaudos projektams – ir viso 8500 eurų.

Ir šiemet tęsime jau daug metų gyvuojančią rubriką „Jaunimo banga“ – šiam projektui įgyvendinti gavome 3500 eurų papildomą paramą. Informaciją apie vaikų ir jaunimo veiklą, jaunas asmenybes spausdinsime kiekviename „Šilutės naujienų“ numeryje.

Kultūros, etnokultūros, istorijos, paveldo temas, pažintis su kūrėjais ir bendruomenių lyderiais pristatysime projekte „Praeitis kuria ateitį“. Šiam projektui įgyvendinti Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas skyrė 5000 eurų dalinį finansavimą.

Kiekviename „Šilutės naujienų“ numeryje publikuosime įvairias šio projekto rubrikas: „Kultūros aruodas, „Tautinis paveldas“, „Bendruomenių klėtis“, „Kraštiečiai“, „Istorijos pamoka“, „Mažoji Lietuva – Lietuvos valstybės kūrimo kelyje“.

Tikimės, kad abiejų šių projektų temos padės skaitytojams plačiau   susipažinti su naujausiais Šilutės rajono svarbiausiais kultūros laimėjimais ir įvykiais, aktualia jaunimo veikla, naujomis iniciatyvomis, kūrėjais, paveldo saugotojais, taip pat prisiminti ir įsiminti, kuo svarbus senasis istorinis, kultūrinis, etnografinis ir kitoks paveldas.