„Šilutės naujienų“ rytdienos laikraštį prenumeruoti dar paprasčiau

skaitoNuo šiol skaityti laikraštį „Šilutės naujienos“ dar patogiau! Negyvenate Šilutės rajone, bet norite žinoti, kuo alsuoja Jūsų mylimas kraštas? Prenumeruokite elektroninę laikraščio versiją ir skaitykite „Šilutės naujienas“ bet kurioje pasaulio vietoje anksčiau už visus!

„Šilutės naujienos“ išlieka jaunatviškiausiu Šilutės rajono laikraščiu. Vieni iš pirmųjų regioninių laikraščių Lietuvoje siūlome skaitytojams dar patogesnį elektroninės laikraščio versijos prenumeratos būdą. Internete viskas kinta ir modernėja žaibiškai, todėl, atsižvelgdami į augantį el. laikraščio skaitytojų skaičių, siūlome internautams naujovę.

Puslapyje Prenumerata.lt tereikia pasirinkti norimą el. laikraščio „Šilutės naujienos“ prenumeratos laikotarpį ir pasirinkti patogiausią apmokėjimo būdą. Jums nebereikės svarstyti, kada prenumerata baigsis, nes pažymėję varnele langelį gausite apie tai priminimą.

Prenumerata.lt siūlo patogų ir greitą užsakymą bei apmokėjimą realiu laiku.

Už Prenumerata.lt užsakomą prenumeratą galite atsiskaityti šiais mokėjimo būdais:

– 6 Lietuvos bankų tiesioginė el. bankininkystės sistema;

– parduotuvių „Maxima“ kasose;
– apmokėdami išankstinę sąskaitą-faktūrą per bet kurį Lietuvos banką.

SUTAUPYKITE – elektroninės versijos prenumerata net 40 proc. pigesnė!

Elektroninės versijos prenumeravimo privalumai:

 – aktualiausias žinias iš Šilutės rajono galėsite skaityti visada – bet kurioje pasaulio vietoje bet kuriuo paros metu, kur turite kompiuterį;

– esant reikalui, galėsite paprastu spausdintuvu atsispausdinti tik Jums reikiamą puslapį;

– prenumeruodami el. „Šilutės naujienų“ versiją, turėsite galimybę patogiai cituoti, reikiamą medžiagą išsisaugoti;

– nurodytu gavėjo el. paštu laikraščio „Šilutės naujienos“ elektroninę versiją (PDF formatu) gausite du kartus per savaitę anksčiau už visus – pirmadienio ir ketvirtadienio vakare.

pdf prenumerata