Šilutės neįgalieji aplankė Palangą

53067883 1825028337601385_4526338601574727680_o_AtostogosŠilutės neįgaliųjų draugijos nariai labai mėgsta keliauti, tad visas pusšimtis jų šiemet jau aplankė Palangą.

“Kiekviena kelionė duoda kažką naujo, neatrasto, o ir mūsų draugijos pirmininkė Laima Micienė jau įprato organizuoti įvairias keliones, tad kiekviena jų būna itin įdomios“, – sako draugijos nariai.

Pirmasis neįgaliųjų sustojimas buvo Gintaro muziejuje, kuris šilutiškius pasitiko restauruotas, atjaunėjęs ir parengęs edukacinę programą. Išgirdome visą gintaro atsiradino istoriją, sužinojome, kaip atskirti tikrą ir dirbtinį gintarą ir kitų įdomių dalykų.

Palangos pašonėje įsikūręs „Atostogų parkas“ siūlo įvairių vandens pramogų ir galimybę puikiai pailsėti. Čia yra ir gintarinė pirtis, kurioje viskas – iš gintaro gabalėlių ir kuri pavadinta Saulės vardu. Pasilepinus ant gintaro gultų, atsigaivinus gintaro vandeniu, kuriame daug gintaro rūgšties, pasaulis nušvito naujomis spalvomis.

Po tokių malonumų susėdę prie pietų stalo „Ilgiausių metų…“ sudainavome gimtadienį švenčiančiai Staselei Būdvytienei. O tada pasukome namo.

Už kelionės organizavimą dėkojame pirmininkei Laimai Micienei, o už dėmesingumą vairuotojui Arvydui Venckui.