Šilutės neįgalieji dalyvavo šviesos festivalyje

neigalieji kelione_i_pakruojiŠilutės r. neįgaliųjų draugijos keliautojai – visas 100 žmonių vieną rytą dviem autobusais pajudėjo Pakruojo dvaro link. 
Pirmininkei Laimai Micienei prieš akis buvo didelė atsakomybė ne tik už keleivių saugumą, bet kad visi būtų sočiai pamaitinti gražioje Vinkšėnų gyvenvietėje esančiame „Barvilio“ bare. O vakarui artėjant Pakruojo dvare visų laukė neregėto dydžio ir grožio didieji Kinijos žibintai „Visatos ženklai“, kurie visus džiugins iki sausio 5 d.

Nuo seniausių laikų savęs pažinimo ir tapatybės klausimai žmonėms nedavė ramybės. Legendos pasakoja, kad šiandien žinomi zodiakai buvo paskirti Budos. Didžiulėje teritorijoje išsirikiavę ratu zodiakai, šokiai su drakonu, iš širdies gelmių kylantys užrašyti norai, šaunus artistų pasirodymas visus džiugino šiame festivalyje. Kiekvienas atvykęs galėjo susirasti jam sėkmę atnešantį simbolį ateinantiems metams. Tris valandas vaikščioję po parką, žibintų šviesoje, skanavę siūlomų gardumynų, pavargę ir apsvaigę nuo įvairiaspalvių šviesų, rinkomės kelionei namo. Už puikią kelionę dėkojame pirmininkei Laimai, o už saugų sugrįžimą ir dėmesį neįgaliam žmogui UAB „Šilutės autobusų parko“ vairuotojams L. Kaktai ir S. Kraučenkai.