Šilutės neįgaliesiems – romansų vakaras

neigaliuju svente 2Šilutės rajono neįgaliųjų draugijos nariai šiemet rudenį pasitiko kitaip: vietoje įprastos Rudens šventės, kuri vykdavo draugijos patalpose, šiemet surengta popietė „Su daina į širdį“.

Spalio 20-ąją neįgalieji rinkosi į draugijos kiemelį, kur jų laukė 2 autobusai, pasirengę nuvežti visus į Juknaičių kavinę „Prūsija“.

Kavinėje žvakėmis ir gėlėmis papuošti stalai laukė 120 svečių, kurie čia suvažiavo iš Katyčių, Vainuto, Gardamo, Švėkšnos padalinių ir Šilutės. Visi dalyviai iš anksto buvo įspėti pasipuošti retro stiliaus apranga, mat laukė romansų vakaras.

Popietes vedėjai – draugijos pirmininkė Laima Dulkytė ir narys Stasys Tunyla linksmu vaizdeliu paskelbė renginio „Su daina į širdį“ pradžią, romansų melodijomis jį tęsė moterų ansamblis „Kvietkelės“, vadovaujamas Antano Kmitos. Pagrindinis popietės svečias buvo iš Vilniaus atvykusi romansų atlikėja Liuba Nazarenko, o pritariamasis choras buvo visi popietės dalyviai…

Už šios popietės akimirkas, už nuoširdų bendravimą dėkojame draugijos pirmininkei Laimai Dulkytei ir kavinės „Prūsija“ šeimininkėms Virginijai ir Gabrielei.