Šilutės pareigūnai operatyviai surado ieškotą moterį

PareigunaiLapkričio 17-ąją į Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariatą kreipėsi jaunas vyras, kurio žmona vėlyvą pirmadienio vakarą išėjo iš namų ir negrįžo.

Policijos pareigūnai po kelių valandų ją surado.

Po įvykusio šeiminio konflikto, lapkričio 16 d. apie 23 val., iš namų, esančių Šilutėje, Cintjoniškių g., išėjo 22 metų moteris, palikusi savo kūdikį.

Vyras mėgino jai prisiskambinti, tačiau, matyt, stipriai supykusi jo žmona telefono ragelio nekėlė.

24 metų vyras apskambino visus artimuosius, tačiau jie teigė nieko nežinantys, kur galėtų būti jauna moteris. Praradęs viltį žmoną rasti pats, sutuoktinis kreipėsi į pareigūnus, tikėdamasis, kad jie atsilieps į pagalbos šauksmą.

Policija operatyviai sureagavo į gautą pranešimą ir tą pačią dieną pradėjo paiešką. Siekiant surasti ieškomą moterį buvo sutelktos visos pajėgos, apklaustas platus draugų ir artimųjų būrys.

Išanalizavus jos telefono išklotines, buvo nustatyta su kuo moteris bendravo prieš išeinant iš namų. Minėtus asmenis pareigūnai taip pat apklausė ir tokiu būdu nustatė jos buvimo vietą.

Laimei, jaunai moteriai nebuvo atsitikę nieko rimta. Pareigūnai ją rado draugės namuose. Po įvykio ji grįžo pas artimuosius.

Pareigūnai dar kartą patvirtiną faktą, kad reaguoti į tokius pranešimus būtina. Nors realios grėsmės ir nebuvo, tačiau nežinia, kada žmogų gali ištikti rimta nelaimė.