Šilutės pareigūnams – generalinio komisaro apdovanojimai

policijos diena  ropienepolicijos diena  vaitkeviciusSpalio 2-ąją minime Angelų sargų – Policijos dieną, todėl praėjusį šeštadienį Tauragėje surengtas iškilmingas respublikinis Policijos dienos minėjimas, kurio metu labiausiai pasižymėjusiems pareigūnams įteikti apdovanojimai.
Tarp apdovanotųjų yra ir du Šilutės policijos komisariato pareigūnai – Nerija Ropienė ir Tadas Vaitkevičius.

Į renginį suvažiavo šimtai pareigūnų iš visos šalies komisariatų, tarp jų buvo ir apie dvi dešimtis Šilutės r. PK atstovų – vadovų ir viduriniosios grandies pareigūnų. Atvyko Seimo, Vyriausybės nariai, apskričių vadovai, šalies, apskričių bei specializuotų policijos įstaigų vadovai, Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus, Estijos, Latvijos, Lenkijos policijos delegacijos, dvasiškiai.

Po šv. Mišių Tauragės katalikų bažnyčioje renginys persikėlė į aikštę šalia Tauragės kultūros ir pramogų centro. Čia palapinėse veikė ginkluotės paroda, buvo dalijama prevencinė medžiaga, vyko kinologų, „Aro“ pareigūnų, raitosios policijos pasirodymai, koncertą surengė policiją reprezentuojantis orkestras. Taip pat buvo galima išbandyti automobilių saugos diržų efektyvumą, vaikus linksmino ir saldumynus jiems dalijo policijos bičiuliai – Amsiai.

Generalinio policijos komisaro Sauliaus Skvernelio padėkos ir dovanos tądien įteiktos keliolikai šalies pareigūnų.
9 metus Šilutės r. PK dirbanti bendruomenės pareigūnė N.Ropienė apdovanota I laipsnio pasižymėjimo ženklu „Už nuopelnus“. Pareigūnė sako nesitikėjusi tokio įvertinimo, tačiau neslepia, jog malonu, kad jos darbas su bendruomene ir su policijos savanoriais, kurį pastaruoju metu vykdė ypač aktyviai, buvo pastebėtas.

Apdovanojimą šilutiškei įteikdamas S.Skvernelis sakė, jog darbas su žmonėmis ir bendruomenėmis yra ypač svarbus.  
Šilutės r. PK Kriminalinės policijos skyriaus vyresniajam policininkui T.Vaitkevičiui įteikta padėka už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą ir puikius darbo rezultatus, stiprinant teisėtvarką.

T.Vaitkevičius Šilutės policijoje dirba 2 metus, prieš tai 4 metus dirbo Valstybės sienos apsaugos tarnyboje.
Abu pareigūnus į šventę lydėjo šeimos.