Šilutės pareigūnams įkliuvo jauni vagys

burglar-generic-pic-rex-714165765Šilutės policijos pareigūnams įkliuvo jaunuoliai, apvogę negyvenamą sodybą Sakutėliuose (Šilutės r.).

Balandžio 18-ąją į policiją kreipėsi moteris, kuri pranešė, kad atvykusi į jai priklausančią sodybą Sakutėlių kaime pasigedo įvairių daiktų. Vagys iš gyvenamojo namo, ūkinių pastatų bei kieme stovėjusio automobilio pagrobė 30 vnt. metalinių pastolių, medienos plokščių, dvi žoliapjoves, vandens siurblį, laistymo žarną, kelis elektrinius grąžtus, akumuliatorių. Dėl vagystės buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Nors vagystę moteris pastebėjo tik praėjus kuriam laikui po nusikaltimo, o negyvenama sodyba buvo apvogta niekam nematant, ilgapirščių paieškos neužtruko – šią savaitę policijos kriminalistai sulaikė tris Šilutės rajono gyventojus V. L. (gimęs 1994 m.), S. L. (gimęs 1991 m.) ir D. J. (gimęs 1994 m.), kurie, kaip įtariama ir pridarė moteriškei nuostolių. Nors dalį pavogtų daiktų jaunuoliai jau buvo spėję parduoti, kitus pareigūnai surado jų namuose tikrindami policijoje duotus parodymus.

Dėl vagystės visiems trims vaikinams pareikšti įtarimai, šiuo metu sprendžiamas klausimas dėl kardomųjų priemonių paskyrimo. Ikiteisminis tyrimas policijoje tęsiamas.