Šilutės pirmosios gimnazijos metų apdovanojimuose – staigmenos, gera nuotaika ir daug muzikos (foto)

Šilutės pirmojoje gimnazijoje vyko apdovanojimai. / Šarūnės Saldauskaitės nuotr.Šilutės pirmąją gimnaziją praėjusį penktadienį sudrebino „Metų apdovanojimų“ ceremonija. Į ypač laukiamą renginį sugužėjo didelis mokytojų, mokinių ir svečių būrys.

„Metų apdovanojimams“ buvo kruopščiai ruošiamasi. Visa mokykla bruzdėjo. Mokykloje nebuvo tokio žmogaus, kuris nežinojo apie artėjantį renginį, nes jis buvo reklamuojamas ir skelbiamas per radiją, taip pat mokykloje kabėjo plakatas vis pranešantis apie likusių dienų skaičių. Gimnazistai turėjo balsuoti už 13 nominacijų kandidatus. Tarp nominantų – mokytojai, gimnazistai, mokyklos administracijos ir bendruomenės nariai.

Penktadienį mokyklos bendruomenę nustebino žinia, jog mokykloje svečiuojasi muzikos grupės „DAR“ nariai: Vudis, Grūdas ir Anatolijus. Dainininkai agitavo dalyvauti tiek mokyklos renginyje, tiek savo koncerte, kuris vyko Šilutės pramogų centre. Šie trys vaikinai įteikė „Metų kūrėjo“ apdovanojimą abiturientei K. Čepytei.

Gimnazijos salėje sunkiai galėjai rasti tuščią vietą atsisėsti. Kai kuriems žiūrovams teko stovėti, tačiau tai negriovė linksmos atmosferos ir puikios nuotaikos. Visi susidomėję stebėjo gimnazijos žinių laidą, kuri tiesiogiai transliavo teismo procesą. Žinias vedė trečiokė R. Endriuškaitė ir antrokas A. Kuncaitis.

Žinių reporteris – dešimtokas  L. Nikelis, kuris buvo apdovanotas „Metų lyderio“ titulu. Transliuojamas teismo procesas buvo toks, kokį visi žinome – su teisėjais, sekretorėmis, kaltintojais ir kaltinamaisiais.

Pretendentai buvo pristatomi filmuota medžiaga arba nuotraukomis.

Daugiausia ovacijų sulaukė „Metų mokytojo“, „Metų lyderio“, „Metų sportininko“ ir „Metų poros“ nominacijos. Apdovanojimus įteikė įdomūs ir išskirtiniai žmonės mokyklos bendruomenėje, tarp kurių buvo M. Budraitis, įteikęs asmeninę dovaną – skrynelę K. Čepytei, nugalėjusiai „Metų kūrėjo“ nominacijoje.

Svarbiausi žmonės šiame teismo procese, be abejo, buvo teisėjai. Jų pečius slėgė ypač sunkus darbas – išrinkti pačius geriausius. Net visoje salėje tvyrojo įtampa ir karštis, tačiau susirinkusius gelbėjo pertraukėlės, kurių metu atsipūsti padėjo įvairių stilių muzika. Vaikinų roko grupė „Destrukcija“ išjudino prisnūdusius, jeigu tokių buvo.

Vakarų kranto jaunimo studija atliko lyrines dainas, o grupė „Karčemėlė“ užbaigė „Metų apdovanojimų“ ceremoniją kantri muzikos motyvais.

Po šio renginio vieni skubėjo į grupės „DAR“ koncertą, o kiti pasiliko judėti šokio ritmu gimnazijos surengtoje diskotekoje.

Vos pasibaigus 2012 metų apdovanojimams, svarstoma, jogšis renginys galėtų tapti kasmetine tradicija, kuri sujudintų mokyklą ir įvertintų gabius gimnazistus.

NUOTRAUKŲ GALERIJA:

joomplu:4379

NOMINACIJOS:

Metų kūrėjas – Kornelija Čepytė,

Metų sportininkas – Ovidijus Ringys,

Metų idėja – 500 miniatiūrų miestui (idėjos autorė K.Blankaitė, realizatorės – N.Titienė, D.Jakienė),

Metų įvykis – gimnazistų spintelės,

Metų praradimas – vandens nuleidimo mygtukai,

Metų pora – tarptautinio projekto vadovai J. ir A. Ežerinskiai,

Metų renginys – Tarptautinė šokių diena (iniciatorė šokių mokytoja R.Kurpeikytė),

Metų protas – Martynas Jakas,

Metų mokytojas – Zigmas Sirtautas,

Matų partneris – Pamario pagrindinė mokykla,

Metų liežuvis – Antanas Čepys,

Metų frazė – Evaldas Mockus,

Metų lyderis – Laurynas Nikelis.