Šilutės policijai padovanota naujutėlė „Škoda Octavia“

skoda octavia policijaiPuikus automobilis trečiadienį įvažiavo į Šilutės r. policijos komisariato kiemą: naujintelaitė balta „Škoda Octavia“ – Savivaldybės dovana mūsų miesto tvarkos saugotojams.

Iš dovanos išlipusiems merui Vytautui Laurinaičiui, vicemerui Virgilijui Pozingiui ir Savivaldybės administracijos direktoriui Sigitui Šepučiui suskubo spausti rankas policijos vadovai.

Tauragės apskrities policijos komisariato viršininkas Marius Draudvila pažymėjo, kad policijai papildyti savo technikos parką yra didelis džiaugsmas, ir tai neabejotinai prisidės prie Šilutės rajono viešojo saugumo.

Šilutės r. PK viršininkas Sigitas Mikutavičius informavo, jog baltumu švytinti „Škoda“ netrukus bus apklijuota skiriamaisiais policijos ženklais ir pažymėta švyturėliais. Ji bus perduota Patrulių būriui, kurio pareigūnai patruliuoja gatvėse ir kiekvieną minutę yra arčiausiai žmonių, pirmieji reaguoja į įvykius.

„Dabar būsime dar labiau operatyvūs“, – pažadėjo S.Mikutavičius, bet pridūrė, kad komisariatui dar trūsta įvairios technikos.
Tiesa, pagaliau iš mirties taško pajudėjo ilgai visų ankstesniųjų merų žadėtų vaizdo stebėjimo kamerų įrengimo darbai: jau kitą savaitę Šilutėje bus pastatyti monitoriai, netrukus bus galima prijungti ir kameras.

Savivaldybės vadovai sutiko, kad viešasis gyventojų saugumas – labai svarbus gyvenimo kokybės rodiklis, kad jis – bendras Savivaldybės administracijos ir policijos reikalas, bet neįmanomas be operatyvaus policijos darbo. Todėl vietoje kasmetinės piniginės paramos šiemet Savivaldybė pirko „gyvą daiktą“.

Už automobilį mokės Savivaldybės administracija pagal veiklos nuomos sutartį po 355,66 eurus per mėnesį, iš viso 60 mėnesių.