Šilutės policijoje – du mini komisariatai ant ratų

282 7119a8a015a6ed9fa9fd45c45104240bĮ Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamos teritorijos gatves išriedėjo 7 „mini komisariatai ant ratų“. Tai naujo dizaino autobusiukai „Volkswagen Transporter“ ir vienas „Peugeot Expert“.

Automobiliai pagaminti modernioje gamykloje šalia Vilniaus. Šilutės r. policijos komisariatui teko du „Volkswagen Transporter“. Jie Šilutę pasiekė prieš savaitę ir bus skirti Reagavimo ir Veiklos padaliniams.

Šilutės r. PK viršininkas A.Mikalauskas sakė, kad šiuose automobiliuose įrengta visa būtiniausia įranga, kad pareigūnai galėtų dirbti kelyje, negrįždami į komisariatą. Juose bus galima naudotis visomis policijos informacinėmis sistemomis ir registrais, bus galimybė iš karto surašyti protokolus ar atlikti kitus būtinus procesinius veiksmus. Automobiliuose įrengtos ir mini areštinės, kuriose bus galima laikinai laikyti 2 pažeidėjus, taip pat specialios nišos ginklams, neperšaunamoms liemenėms ir priverstinio automobilių stabdymo priemonėms laikyti. Automobiliuose yra elektros lizdai, kondicionieriai, specialus apšvietimas, vaizdo kameros ir kt.

„Naujieji autobusiukai yra padidinto pravažumo, aukšti, ir neabejojame, kad jie padės operatyviai reaguoti į gyventojų iškvietimus. O kartu prisidės ir prie policijos paslaugų kokybės gerinimo“, – sakė A.Mikalauskas.