Šilutės policijos kieme – du nauji „VW Caddy“

policijos masinosŠilutės policijos komisariato kieme jau savaitę stovi du naujutelaičiai automobiliai „VW Caddy“ – dalis visos Lietuvos policijos automobilių parką papildžiusių naujų transporto priemonių. Dabar Šilutės policija turi 9 tarnybinius automobilius – būtent tiek, kiek komisariatui ir priklauso pagal limitą. Visi jie – beveik nauji, juose įrengta visa darbui reikalinga įranga.
Reaguojantiems į įvykius policijos pareigūnams visoje šalyje pradėti dalinti naujieji „VW Caddy“. Iš viso įsigyti 128 automobiliai, kurie iki metų pabaigos pasieks visų šalies apskričių policijos komisariatus.

Visuose automobiliuose yra trys sėdimos vietos (trečia vieta stažuotojui ar nukentėjusiajam), įrengtos dėžės ginklams, lentynos ir tvirtinimai visai reikiamai įrangai. Visuose automobiliuose sumontuota ne tik įprasta pareigūnų automobiliams įranga, bet ir 4 vaizdo kameros.

Policijos departamentas praneša, kad vieno automobilio kaina – 33 333,80 eurų, iš kurių – 7 260 eurų kainavo įrengimas policijos reagavimo funkcijų atlikimui.

Automobiliai dalinti tiems apskričių policijos komisariatams, kuriuose yra didžiausias poreikis atnaujinti tarnybinių automobilių parką. Pirmieji automobiliai pasiekė Šiaulių bei Tauragės apskričių pareigūnus.

Tauragės AVPK priklausančio Šilutės r. PK viršininkas Artūras Mikalauskas sakė, jog šiuo metu komisariatas turi 9 automobilius – tiek, kiek ir priklauso pagal limitą. Du iš jų yra apie 6 metų senumo, kiti naujesni. Vieną naują automobilį komisariatas gavo pernai, dar po 2 „naujokus“ PK parką papildė 2017 ir 2016 metais. Be to, pernai vieną naują „VW Golf“ Šilutės pareigūnams padovanojo Savivaldybė.

„Dabar esame visiškai patenkinti savo automobilių parku“, – sakė A. Mikalauskas.