Šilutės policijos komisariate lankėsi rajono moksleiviai

Šilutės rajono policijos komisariate lankėsi moksleiviai, kurie pasibaigus mokslo metams turiningai laisvalaikį leidžia prie įvairių Šilutės rajono mokyklų organizuojamose vasaros stovyklose. / Tauragės AVPK nuotr.Antradienį ir ketvirtadienį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariate lankėsi moksleiviai, kurie pasibaigus mokslo metams turiningai laisvalaikį leidžia prie įvairių Šilutės rajono mokyklų organizuojamose vasaros stovyklose.

Per 200 pradinukų ir jų mokytojų iš Šilutės miesto, Pamario, Žibų bei Grabupių ugdymo įstaigų turėjo galimybę daugiau sužinoti apie policininko profesiją ir kasdienį pareigūnų darbą.

Komisariate susirinkusiems vaikams pareigūnai papasakojo apie policijos vykdomas funkcijas, apie tai, kaip ruošiami būsimieji pareigūnai, pademonstravo, kaip įvykio vietoje paimami nusikaltimo įkalčiai, pirštų pėdsakai, kokiais ginklais ir kitomis specialiosiomis priemonėmis naudojasi pareigūnai kasdieniame darbe.

Susitikimo metu vaikai kartu su policijos pareigūnais taip pat aptarė svarbiausius saugaus eismo reikalavimus pėstiesiems ir dviratininkams, saugų elgesį geležinkelio pervažose, analizavo dažnai nutinkančias situacijas gatvėje.

Baigiantis susitikimui pareigūnai palinkėjo vaikams visur ir visada elgtis apdairiai ir išmintingai, o po atostogų sveikiems ir pailsėjusiems vėl sugrįžti į mokyklą.