Šilutės policijos pareigūnai kartu su Klaipėdos labdaros ir paramos fondu „Gerumo versmė” dalijo atšvaitus

Mokiniai su atšvaitais Švėkšnoje. / Organizatorių nuotr.Klaipėdos AVPK Šilutės r PK Viešosios policijos skyriaus vyresnioji specialistė Nerija Ropienė kartu su Klaipėdos labdaros ir paramos fondo „Gerumo versmė” atstovais bei direktoriumi Viktoru Usovu vakar aplankė Šilutės rajono Žemaičių Naumiesčio, Gardamo, Švėkšnos, Inkaklių, Saugų pradinukus bei skleidė gerąją patirtį apie atšvaitus, jų naudą, aiškino, kaip taisyklingai juos nešioti.

Klaipėdos AVPK šiais metais pradėjo glaudų bendradarbiavimą su Klaipėdos labdaros ir paramos fondu „Gerumo versmė”, kurį įsteigė Martinas Gusiatinas. Šiais metais fondas pagamino žaismingus saulutės formos atšvaitus, skirtus pradinių klasių moksleiviams.

Iš tiesų pastarosiomis dienomis, kai tamsiu paros metu moksleiviai keliauja į mokyklas, esant blogom oro sąlygoms, neturi moksleiviai atšvaito, dažniausiai tokiais atvejais vaikai tampa nematomi ir iškyla pavojus nelaimei įvykti.

Idalijus kaimo mokyklų mokiniams atšvaitus, priminta, kad patys turime rūpintis savo saugumu, pasirinkti saugiausią kelią į mokyklą ir namus, nešioti atšvaitą. Pedagogams dar kartą akcentuota, kad reikia nuolatos vaikams priminti apie saugų eismą, pasirinktomis formomis ugdyti tai, kad vaikams nešioti atšvaitus taptų įprotis.

Pareigūnė N.Ropienė skatino moksleivius nuvykti į Klaipėdos AVPK Saugaus eismo klasę, išdalinta dalomoji medžiaga apie saugų eismą kelyje.

<f>Policijos pareigūnai ir Klaipėdos labdaros ir paramos fondo „Gerumo versmė” atstovain dalijo atšvaitus kaimo mokyklų mokiniams.