Šilutės policijos pareigūnai prisijungė prie akcijos „Vanduo 2015“

akcija vanduo su laivybos direkcijaPraėjusį savaitgalį, birželio 13-ąją, buvo vykdoma valstybinė saugios laivybos kontrolė Lietuvos Respublikos vidaus ir pakrančių vandenyse bei tarpžinybinė priemonė „Vanduo 2015“, prie kurios prisijungė ir Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai.

Akcijoje taip pat dalyvavo pramoginės laivybos skyriaus vyresnysis valstybinis inspektorius Eugenijus Macijauskas bei pramoginės laivybos skyriaus vyresnioji valstybinė specialistė Viktorija Lapaitė.

Tą dieną buvo patikrinta 30 pramoginių laivų ir nustatyti 5 administracinės teisės pažeidimai. 3 laivų savininkams surašytas administracinių teisės pažeidimų protokolai už tai, kad šie neturėjo techninės apžiūros dokumentų, o vieno asmens laivas buvo be registracijos dokumentų. Už tai jiems gresia bauda nuo 28 iki 57 eurų.

Įkliuvo ir laivo savininkas, kuris plaukiojo neturėdamas laivavedžio be teisių. Jam taip pat surašytas administracinių teisės pažeidimų protokolas – už vidaus vandenų laivybos taisyklėse nustatytų saugumo reikalavimų pažeidimą gresia bauda nuo 86 iki 144 eurų.