Šilutes policijos vadovas su dvasininkais aptarė pilietiškumo puoselėjimo klausimus

policijaAntradienį, rugpjūčio 26 dieną, Šilutės rajono policijos komisariate susitiko dvasininkai ir policijos atstovai. Susitikimo su Šilutės mieste ir rajone dirbančiais dvasininkais metu Šilutės policijos vadovas aptarė visuomenės nusikalstamumo problemas, galimas pilietiškumo skatinimo iniciatyvas ir tolimesnio bendradarbiavimo gaires, siekiant kurti saugesnę vietos bendruomenių gyvenamąją aplinką.

Į Šilutės rajono policijos komisaro viršininko Sigito Mikutavičiaus inicijuotą susitikimą atvyko įvairioms Šilutės miesto bei rajono parapijoms vadovaujantys dvasininkai, kurie kartu su policijos pareigūnais sprendė kaip paskatinti vietos gyventojus kuo aktyviau vykdyti įvairių nusikalstamų veikų prevencijos priemones, imtis eismo saugumo užtikrinimo priemonių.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato viršininkas Sigitas Mikutavičius įsitikinęs, kad kalbos apie nepakantumą nusikalstamumui, perteikiamos kunigų lūpomis jų vadovaujamose parapijose, paskatins bendruomenių narius imtis aktyvios pilietinės iniciatyvos kurti saugesnę gyvenamąją aplinką, kurioje gera gyventi ir dirbti.

Dvasininkijos ir policijos atstovai vieningai sutarė, kad svarbiausias bendradarbiavimo tikslas– žmonių saugumas, nusikalstamų veikų prevencija ir nuolatinis bendruomeninių ryšių stiprinimas.