Šilutės pradinukai svečiavosi seniūnijoje

Pradinukai su seniūnu R.Steponkumi. / Organizatorių nuotr.Šilutės pradinės mokyklos mokinių savivaldos klubo „Draugas” nariai ir jų vadovė mokytoja Snieguolė Diekantienė džiaugiasi mokyklos bendruomenės parama ir valdžios įstaigų darbuotojų geranoriškumu supažindinant pradinukus su vietos savivaldos funkcijomis ir problemomis, praktine valdžios institucijų veikla.

Pernai mokinės Aistės Čeponytės tėčio, savivaldybės tarybos nario Algimanto Čeponio iniciatyva, įvyko moksleivių savivaldos klubo narių susitikimas su rajono meru Virgilijumi Pozingiu.

Šiemet pradinukai lankėsi Šilutės seniūnijoje. Juos svetingai priėmė seniūnas Raimondas Steponkus, pakvietė prie pokalbių stalo, vaišino saldumynais.

Mažieji šilutiškiai pasakojo seniūnui apie savo mokyklą, savivaldos klubo veiklą, laisvalaikį, pateikė klausimų. R.Steponkus supažindino su vietos valdžios struktūra ir funkcijomis, kantriai atsakė į klausimus.

Mokiniai padovanojo seniūnui knygą apie savo mokyklą, rankdarbius iš molio.

Mokyklos ir vietos bendruomenės partnerystė – puiki galimybė ugdymo procese įgytas žinias, vertybines nuostatas ir pilietinio dalyvavimo įgūdžius pritaikyti gyvenime: kuo anksčiau vaikai suvoks, kad jų, kaip ir suaugusiųjų, veikla yra svarbi ir gali duoti rezultatų, tuo aktyvesni piliečiai jie bus ateityje.