Šilutės pramonės pasididžiavimas – „Šilutės baldai“ pasitinka 125 metų jubiliejų

BALDAI DIJOKIENEPrieš 125 metus Šilutėje įkurta lentpjūvė dabar jubiliejų pasitinka kaip tarptautiniu mastu veikiantis fabrikas AB „Šilutės baldai“. Čia, Šilutėje, pagaminti baldai iškeliauja į dvidešimtį šalių. Didžioji dalis pagaminamos  produkcijos gaminama pagal Švedijos koncerno užsakymus ir iškeliauja į šio tinklo parduotuves visame pasaulyje.

„Šilutės balduose“ šiuo metu dirba per 700 žmonių, kuriems nuo šių metų balandžio vidurio pradėjo vadovauti nauja direktorė – iš Rusnės kilusi Asta Dijokienė.

„Šilutės baldai“ – kaip dar viena šeima

A.Dijokienė apie vadovaujamą bendrovę „Šilutės baldai“ kalba su didžiausia pagarba kaip apie dar vieną šeimą, kurioje ji užaugo ir subrendo.

Rusnėje augusi A.Dijokienė 1990 metais baigė tuometinį Kauno politechnikos institutą, dabar vadinamą Kauno technologijos universitetu, ir po kurio laiko įsidarbino Šilutės baldų gamykloje. Institute įgijusi medienos apdirbimo inžinieriaus kvalifikaciją A.Dijokienė vėliau gavo ir verslo finansų magistro diplomą Vilniaus universitete.

„Šilutės balduose“ technologės, pardavimų vadybininkės ir pardavimų grupės vadovės patirties įgijusi A.Dijokienė kurį laiką dirbo ir SBA baldų kompanijos pardavimų direktore.BALDAI 3

Darbą „Šilutės balduose“ vadovė vertina kaip atsakingą, labai įdomų ir skatinantį tobulėti. Koncerno SBA valdomose įmonėse yra įprasta, kad nuolat vyksta kadrų kaita tam, jog žmonės tobulėtų, įgytų naujų kvalifikacijų. Todėl A.Dijokienė tikisi, kad jos darbo patirtis ir žinios bus naudingos „Šilutės baldams“, o ir ji čia įgis naujos patirties.

Esame išskirtiniai, lankstūs ir išradingi

Apibūdinti „Šilutės baldų“ pasiekimus ir vertę, pasak A.Dijokienės, galėtume keliais žodžiais – esame  išskirtiniai produkto, technologijų, medžiagų įvairovės prasme, lankstūs ir kūrybingi. 125 metų veiklos istorija suteikia solidumo ne tik įmonei, bet ir visiems šios gamyklos darbuotojams.

Neatsitiktinai „Šilutės baldai“ koncerno SBA baldų grupėje yra išskirtinis fabrikas. Čia pačių Šilutės baldininkų iniciatyva ar pagal užsakovų pageidavimus kuriami nauji produktai ar kolekcijos. Lanksčios technologijos leidžia juos greitai įdiegti į gamybą , o taip pat pakankamai greitai ir sklandžiai juos pakeisti naujais. Žinoma, tai padaryti būtų daug sunkiau be brandaus ir kompetentingo kolektyvo. Nauji produktai sukuria-mi eksperimentiniame bare, turinčiame visas technines galimybes pagaminti patrauklų pirkėjui gaminį. Šiame bare kuriami nauji produktai ir kitoms baldų grupės įmonėms.

SBA baldų grupė, be „Šilutės baldų“, vienija dar 6 baldų fabrikus Lietuvoje, Rusijoje ir Baltarusijoje.

„Šilutės baldų“ gamyklos specialistai ir darbuotojai sugeba sujungti įvairias technologijas ir kurti kombinuotus gaminius iš skirtingų žaliavų. Tokių gaminių šiuo metu gaminama net 85 rūšys.

Įmonės pardavimų pajamos 2013 m. ir 2014 m. buvo stabilios ir siekė apie 31 mln. Eur.

Šiais jubiliejiniais įmonės veiklos metais planuojama, kad produkcijos kiekiai augs apie 12%. Bene labiausiai gamyba didės bendrovės medienos masyvo ceche, į kurį jau investuota apie 4,3 mln. Eur. Šiemet dar numatoma 1,9 mln. Eur  investicijų.

Ieškote patikimo baldų gamintojo? Shtom baldai siūlo: Nestandartinių baldų gamybą, virtuvės baldų gamybą ir daug kitokių nestandartinių sprendimų! Baldų gamyba – greitai ir už gerą kainą!