„Šilutės prekyba“ savo pirkėjus apdovanojo brangiais prizais

loterija direktorius_kuzminskasDidžiųjų metų švenčių džiaugsmas beveik dviem dešimtims Šilutės rajone ir Pagėgių savivaldybėje gyvenančių šeimų neištirpo sulig sausio 1-ąja, mat sausio 5-ąją jas su dovanomis vėl aplankė Kalėdų Senelis – šeimos buvo pakviestos į UAB „Šilutės prekyba“ organizuojamą kasmetinę kalėdinę loteriją.

Loterijoje išdalinta 17 ypač vertingų prizų.

Dalyvavo 12 000 čekių

Nuolatiniai „Šilutės prekybos“ parduotuvių lankytojai jau gerai žino, kad ši bendrovė savo pirkėjus solidžiais prizais apdovanoja kasmet Kalėdų, o neretai – dar ir Velykų progomis. Tai, matyt, yra viena iš priežasčių, dėl ko „Šilutės prekybos“ pirkėjų gretos neretėja: jei ankstesniųjų metų kalėdinėse loterijose dalyvaudavo nuo 8 iki 10 tūkstančių pirkėjų čekių, tai šiemetinėje priskaičiuota net 12 tūkstančių.loterija laimetojas

Kaip ir kasmet, į parduotuvę „Dobilas“, esančią Šilutėje, Tilžės gatvėje, sukviestus 17 laimingųjų (dar 1 neatvyko) pasveikino „Šilutės prekybos“ direktorius Egidijus Kuzminskas. Jis sakė, kad suruošti tokius vertingus prizus kaip šaldytuvai, skalbyklės ir kita buities technika bei namų ūkio prekės, vien savo jėgomis bendrovė negalėtų. Todėl jis dėkojo dideliam būriui rėmėjų, kurių pagrindiniai – UAB „Sakalas“, „Baltijos Bretlingis“, „Marių prekyba“, „Premia KPC“, „Retoimportas“, „Mažeikių mėsinė“, „Klaipėdos duona“, „Vilniaus duona“, „Žemaitijos pienas“, „HKScan Lietuva“, „Klaipėdos mėsinė“, „Kretingalės mėsa“ ir daug kitų.

Žaidime galėjo dalyvauti pirkėjai, kurie nuo lapkričio 1 d. „Šilutės prekybos“ parduotuvėse pirko prekių ne mažiau kaip už 6 eurus, tarp jų – ir prekę, pažymėtą žaidimo ženklu. Čekio antroje pusėje užrašę savo duomenis, pirkėjai turėjo įmesti tą čekį į žaidimo dėžę. Iš visų čekių ištraukta 18 finalininkų, kurie ir pakviesti išsidalinti prizus.

Šaldytuvą išsivežė lankupiškis

loterija visiŠilutiškiai Jurgis Bumbulis ir Ona Jankauskienė „Šilutės prekybos“ kalėdinėje loterijoje laimėjo pagalves ir virdulį, Pagėgių gyventojai Sandrai Žarnauskienei atiteko dujinė viryklė, tos pačios savivaldybės Stoniškių kaimo gyventoja Lina Dapkienė džiaugėsi skalbykle, Gudų kaime gyvenantis Darius Degutis – mikrobangų krosnele, o Plaškių kaimo gyventoja Jurgita Rupšienė – šviestuvu.

Šiemetinė loterija išskirtinai dosni buvo vyrams ir ypač – Vainuto seniūnijos gyventojams: šios seniūnijos Girininkų k. gyvenantis Alvydas Grigalis laimėjo antklodę, o Arnas Gafmanas iš Balčių – džiovyklę.

Kintiškis Gytis Vaznys namo išsivežė trintuvą, o Kintų seniūnijos Sakūčių k. gyventojas Marius Gešventas – sumuštinių keptuvę. Saugų seniūnijos Kukorų k. gyventojas Raimondas Jocys laimėjo užtiesalą, katytiškis Žydrūnas Jašinskas – antklodę, juknaitiškis Giedrus Kubilius – šviestuvą, o Artūras Plačas iš Žemaitkiemio – skrudintuvą.

Ne mažiau sekėsi ir moterims: rusniškė Indrė Šatkienė išsitraukė dulkių siurblį, Marina Solovjova iš Macikų k. – patalynės komplektą.

Didžiausia sėkmė tądien lydėjo Vilkyčių seniūnijos Lankupių k. gyvenantį Algimantą Veserį – jis savo ranka išsitraukė didžiausią ir vertingiausią prizą – šaldytuvą „Snaigė“. Ir nors šiemetinė „Snaigė“ buvo juodos spalvos ir joje nebuvo šampano butelio, kartu su žmona atvykęs lankupiškis neslėpė savo džiaugsmo ir sakė, jog tai – ne esminiai dalykai.