„Šilutės prekyba“ vėl išdalijo kalėdinius laimėjimus

loterija silutes prekyba 1Vakar, ketvirtadienio rytą, iš UAB „Šilutės prekyba“ priklausančios parduotuvės „Dobilas“, esančios Šilutėje, Tilžės gatvėje, vienas po kito išėjo 19 puikiai nusiteikusių pirkėjų – jie nešėsi kasmetinėje kalėdinėje loterijoje laimėtus prizus.

Šie 19 ir dar viena iš Mingės kaimo neatvykusi laimėtoja buvo atrinkti net iš 14 tūkstančių šių metų kalėdinės loterijos dalyvių.

Bilietų pirkti nereikia

UAB „Šilutės prekyba“ direktorius Egidijus Kuzminskas sakė jau nebesuskaičiuojantis, keliolika metų bendrovė organizuoja tokias kalėdines ir velykines loterijas savo pirkėjams. Tam padeda ir nuolatiniai ilgamečiai bendrovės partneriai – įvairios maisto produktų gamybos įmonės: „Marių prekyba“, „Volfas Engelman“, Premia KPC“, „Sakalas“, „Bennet distributors“, „Švyturys – Utenos alus“ ir kitos.

Tokios loterijos kartu yra ir prekybininkų bei gamybininkų padėka žmonėms, perkantiems jų produkciją.

Loterijoje galėjo dalyvauti tie pirkėjai, kurie praėjusių metų pabaigoje 21-oje iš 24 „Šilutės prekybos“ parduotuvių pirko prekių už 6 ar daugiau eurų. Tarp pirkinių turėjo būti prekė, pažymėta loterijos ženklu. Taip pat pirkėjai turėjo nepamiršti antroje čekio pusėje užrašyti savo pavardę bei telefono numerį ir įmesti čekį į žaidimo dėžę. Taigi jokių papildomų bilietų šios loterijos dalyviams pirkti nereikėjo.

20 burtų keliu atrinktų laimingųjų loterijos dieną tradiciškai buvo sukviesti į parduotuvę „Dobilas“, kur traukė savo laimėjimus.

Šaldytuvas liko Šilutėje, skalbyklė išvažiavo į Žemaitkiemįloterija silutes prekybos skalbykle

Daugiausia – net keturi – laimėtojai šįkart buvo iš Pagėgių savivaldybės, kur „Šilutės prekyba“ taip pat turi parduotuvių. Pagėgiškės Žydrė Miliauskienė ir Danutė Raškpitlerienė namo išsivežė lygintuvą ir mikrobangų krosnelę, Dangonė Manerskienė iš Piktupėnų – plaukų tiesintuvą, o Būbliškės kaime gyvenanti Edita Bakanienė – sumuštinių keptuvę.

Mažai atsiliko ir Rusnės gyventojai: dujinė viryklė atiteko Ritai Ambrulaitytei, mikseris – Ramūnui Asiulevičiui, o skrudintuvas – Petrui Šerniui.

Pavyko ir šilutiškiams: Rasa Jonušienė džiaugėsi termosu, Rolandas Kuršys – turistine kėde.

Saugiškė Aušra Katkienė laimėjo lygintuvą, tos pačios seniūnijos Kukorų kaime gyvenanti Irena Bugorienė – virdulį, degutiškė Elena Dragūnienė – keraminę keptuvę, Egidijus Kurmis iš Vainuto – servizą kavai, Vilkyčiuose gyvenanti Laima Šertvytienė – trintuvą, sakūtiškė Kristina Zikienė – dulkių siurblį, Laima Montvydienė iš Sugintų kaimo – mikrobangų krosnelę, šyliškė Nijolė Rapalavičienė – elektrinį virdulį.

Vieną pagrindinių loterijos prizų – skalbyklę – išsigabeno Žemaitkiemyje gyvenanti Stanislava Vasiliauskienė, o šilutiškė Viktorija Bartininkaitė džiaugėsi laimėtu šaldytuvu.

Vienai laimėtojai neatvykus, bendru visų sutarimu iš prizų fondo nutarta išimti rogutes, mat, E.Kuzminsko žodžiais tariant, sniego Šilutėje vis tiek dar nėra, tad ir rogės nereikalingos.