„Šilutės prekybos“ kalėdinės loterijos finalininkai išsidalijo 18 solidžių prizų

Kalėdos su dovanomis dar kartą sugrįžo po Naujųjų – taip galima būtų apibūdinti praėjusios savaitės renginį UAB „Šilutės prekyba“ parduotuvėje „Dobilas“. Čia, kaip jau daug metų iš eilės sausio pradžioje, ir vėl sukviesti kasmetinės kalėdinės loterijos finalininkai. Jie į Šilutę suvažiavo ne tik iš visų rajono kampelių, bet ir iš Pagėgių krašto, o išvažiuodami išsivežė solidžius prizus.

Iš viso jau išdalinta 503 prizai

„Šilutės prekyba“, turinti apie 20 parduotuvių Šilutės ir Pagėgių krašte, o tokias loterijas rengia jau 15-ąjį kartą. Tai gerai žino ir šiose parduotuvėse nuolat perkantys klientai, todėl jų, ir perkančių, ir dalyvaujančių loterijose kasmet daugėja.

Norinčiųjų dalyvauti kalėdinėje loterijoje kasmet būna apie 10 – 15 tūkstančių. Šiemet ir viso į loterijos dėžes buvo įmesti 9347 čekiai, visi jie ir dalyvavo loterijoje, o iš jų išrinkti 18 laimingųjų.

“Šilutės prekybos” direktorius Egidijus Kuzminskas sako, jog iš viso per tuos 15 metų solidūs prizai atiteko jau 503 pirkėjams. Direktorius dėkojo ir šiemet į loterijos finalą suvažiavusiems pirkėjams, linkėjo jiems gerų metų ir dar ne kartą laimėti loterijose.

Dalyvauti loterijoje galėjo nuo spalio iki gruodžio pabaigos „Šilutės prekybos“ parduotuvėse pirkę ir čekį su savo pavarde bei kontaktais į specialią dėžę įmetę pirkėjai. Tarp prekių turėjo būti ir bent viena, pažymėta loterijos ženklu. Burtų keliu buvo ištraukti 18 finalininkų čekiai.

Laimė šypsojosi ir ukrainietei

Įdomu tai, kad į finalą pateko ir gretimame Tauragės rajone gyvenanti pabėgėlė iš Ukrainos Anželika Vinokurova, trumpam užsukusi į Vainutą ir pirkusi čia esančioje „Šilutės prekybos“ parduotuvėje. Anželikos čekis buvo laimingas – ji laimėjo šiltą antklodę ir juokavo, jog dabar bus šilta miegoti jos vaikučiams.

Direktorius E. Kuzminskas pristatė pagrindinius loterijos rėmėjus, mat „Šilutės prekyba“ ne viena organizuoja šią loteriją. Tai „Unilever Lietuva distribucija“, „Volfas Engelman“, „Marių prekyba“, „Maisto pramonės logistikos grupė“, „Osama“, „Švyturys“, „Klaipėdos duona“ ir kiti.

E. Kuzminskas pašmaikštavo, kad laimėjusiam didįjį prizą – šaldytuvą – gali ir oro pritrūkti, ir patikino, kad pagalbos sulauks visi, kas laimėję didesnius prizus neturės kuo juos parsigabenti.

Netrukus ir paaiškėjo, kad oro turėjo pritrūkti Redai Mikutienei iš Pagėgių, mat kaip tik ji ir išsigabeno pagrindinį prizą. Dar vienas pagėgiškis Kęstutis Arcišauskas ir rusniškis Arnas Benikas laimėjo virdulius, mikrobangų krosnelėmis savo namus atnaujino šilutiškis Mindaugas Budrikas ir vainutiškė Violeta Kučinskienė, lygintuvus laimėjo Gitana Marcinkevičienė iš Degučių ir Giedrius Šulcas iš Natkiškių kaimo.

Funkcinis puodas atiteko Martynui Buivydui, pirkti į Šilutę atvykusiam net iš Klaipėdos, o dar viena antklodė Danutei Gagienei iš Usėnų. Stalo įrankių komplektą ir staltiesę laimėjo naumiestiškė Stefanija Freitakienė, o indų rinkinį – Šilutėje gyvenanti Silvija Žvirblienė.

Vilkytiškė Kristina Jackyvienė ir šilutiškis Tomas Lolat džiaugėsi laimėję televizorius, o šilutiškiai Juozas Skierys ir Aleksandras Vozoninas – dulkių siurblius. Elektrinė viryklė išvažiavo į Juknaičių gyventojo Egidijaus Girskio namus, o dujinė viryklė – į Vainutą, ją išsivežė  Danutė Lindžienė.

Nusiminusių tądien tikrai nebuvo, šypsenos švietė visų susirinkusiųjų veiduose.