„Šilutės prekybos“ kalėdinės loterijos finalininkai išsidalijo 20 solidžių prizų

Silutes prekybaBūna, kad Kalėdos sugrįžta ir po Naujųjų, o taip kasmet nutinka UAB „Šilutės prekyba“ parduotuvėje „Dobilas“, kur sausio pradžioje sukviečiami kasmetinės kalėdinės loterijos finalininkai. Šiemet jie į Šilutę iš visų rajono kampelių ir net Pagėgių krašto suvažiavo sausio 8-ąją, o išvažiuodami išsivežė solidžius prizus.

„Šilutės prekyba“, turinti 24 parduotuves Šilutės ir Pagėgių krašte, tokias loterijas rengia jau bene du dešimtmečius. Tai gerai žino ir šiose parduotuvėse perkantys klientai, todėl jų, ir perkančių, ir dalyvaujančių loterijose kasmet daugėja. Vos prieš kelis metus loterijos organizatoriai suskaičiuodavo apie 10 000 čekių, įmestų į loterijos dėžes, o štai šiemet jų jau buvo net 15 433. Šie, iki gruodžio 31-osios pirkę prekių ne mažiau, kaip už 6 eurus, tarp kurių buvo bent viena, pažymėta loterijos ženklu, ir įmetę kasos čekį į loterijos dėžę, pirkėjai įgijo teisę dalyvauti loterijoje. Iš šio solidaus skaičiaus burtų keliu buvo ištrauktas 21 finalininko čekis, o vienam jų neatvykus, išdalinta 20 prizų.Silutes prekyba_2

Į tradicinę loterijos finalo vietą – parduotuvę „Dobilas“ susirinkusius pirkėjus sveikinęs „Šilutės prekybos“ direktorius Egidijus Kuzminskas juokavo, jog visi jie yra bendrovės giminės, nes perka Šilutės prekybininkų parduotuvėse. Jis dėkojo ir pirkėjams, ir loterijos rėmėjams, kurių pagrindiniai – „Unilever Lietuva distribucija“, „Volfas Engelman“, „Marių prekyba“, „Maisto pramonės logistikos grupė“ ir kiti. Visi jie, kartu su „Šilutės prekyba“ ir nupirko dvi dešimtis prizų. Patį solidžiausią – šaldytuvą „Indesit“ išsivežė naumiestiškis Algirdas Bendžius, skalbyklę „Beko“ – Narūna Grikšienė iš Degučių, dujinę viryklę „Beko“ – Tomas Rukšnaitis iš Pagėgių krašto, Trakininkų kaimo, o dulkių siurblį – šilutiškis Rimas Lydekis. Lauko kepsnines, patalynės komplektus, gruzdintuvę, mikrobangų krosnelę, plaukų džiovintuvus, miegmaišius, indų rinkinius ir kitus vertingus buitinius daiktus išsidalijo Pranas Butkus iš Stoniškių sen., vainutiškės Jovita Girskienė ir Daiva Juknienė, rusniškės Irina Jakštienė ir Audronė Montrimienė, Pagėgių savivaldybės gyventojas Bronius Ramanauskas, šilutiškiai Ona Kibickienė, Odeta Tarasevičiūtė, Deividas Juškevičius iš Kintų, Ramutė Kapočienė iš Čiūtelių, juknaitiškis Gediminas Lapinskas ir šios seniūnijos Kūgelių kaime gyvenantis Darius Razeckas, Ramūnas Mališauskas iš Mažaičių kaimo, Julijona Žemgulienė iš Berciškės, Saugų sen., Ernesta Rubežienė iš Šilgalių ir net iš Kauno į Šilutę atvykęs Mantas Šlaustas.

Nusiminusių tądien tikrai nebuvo, šypsenos švietė visų susirinkusiųjų veiduose. Ne vienas jų rimtai susimąstė, kaip reikės tokius laimėjimus namo parsigabenti.