„Šilutės prekybos“ pirkėjams – 15 puikių prizų

loterija silutes prekyba visiBene dešimtą kartą UAB „Šilutės prekyba“ savo pirkėjus pamalonina kalėdine loterija. Ir trečiadienį iš Šilutės į visus rajono kampelius bei Pagėgių savivaldybę iškeliavo būrys laimingų žmonių – loterijos laimėtojų.

9228 – tiek „Šilutės prekybos“ parduotuvėse pirkusių žmonių nuo lapkričio iki Naujųjų metų įmetė savo pirkinių čekius į loterijos dėžes, tiek jų neužmiršo tų čekių kitoje pusėje nurodyti ir savo duomenis. Beje, jų pirkinių kaina turėjo būti ne mažesnė nei 20 litų, o tarp tų pirkinių privalėjo būti ir bent viena loterijos ženklu pažymėta prekė.

Bendrovės direktorius Egidijus Kuzminskas, paklaustas, ar ir toliau „Šilutės prekyba“ džiugins savo pirkėjus loterijomis, daug nežadėjo. Anot E.Kuzminsko, gali būti, kad ateityje liks tik kalėdinės loterijos, o velykinių neberengs. Jei, žinoma, gyvenimas nepagerės. Bet to pagerėjimo, direktoriaus pastebėjimu, kol kas ekonomistai neprognozuoja.

Pagrindinis loterijos prizas – televizorius „Panasonic“ – iškeliavo į Kintų seniūniją. Apie tokią savo laimę visiems parduotuvėje susirinkusiems garsiu šūksniu paskelbusi Rigoleta Niermanaitė jį išsivežė į Mockių kaimą.loterija silutes prekyba laimetoja

Pledais tądien džiaugėsi degutiškis Kęstutis Bružas bei klaipėdietis Arvydas Butilkinas, sumuštinių keptuvę namo gabeno Saulius Grublys iš Mažaičių, oro šildytuvą – šilgališkis Mantas Gurgždys, sulčiaspaudę – rusniškis Leonardas Idzelis. Nauju dulkių siurbliu nuo šiol savo namus tikino valysiąs vainutiškis Rimas Jakštas, naujais grotuvais, anot pirmininko, visam kvartalui Šyliuose gros Vladas Žvirblis, o Šilutės Darbininkų kvartale – Vaida Konaverskienė.

Du prizai iškeliavo į Pagėgius – Benininkuose gyvenantis Vitalijus Lesinas laimėjo kepsninę – grilį, o miestelio centre įsikūręs Gintaras Martinaitis – lentynėlę. Dar viena lentynėlė atiteko Žemaitkiemyje gyvenančiai Laimutei Ragelienei, lygintuvas – Alfonsui Ruzvaltui iš Žemaičių Naumiesčio seniūnijos Sugintų kaimo, antklodė – Kintų seniūnijos Stankiškių kaime gyvenančiai Modestai Simutienei, o bokalas – Vidai Bartkienei iš Saugų seniūnijos Petrelių kaimo.

Niekas iš šiųmetės loterijos finalininkų anksčiau į ją nebuvo patekęs.

E.Kuzminskas buvo atviras – jei ne rėmėjų parama, šių dovanų nebūtų buvę. Todėl dėkojo bendrovėms „Žemaitijos pienas“, „Pieno žvaigždės“, „Volfas Engelman“, „Boslita ir Ko“, „Granex“, „Omrina“, „Bravo LT“, „Gelsva“, „Lignesa“, „Vilniaus duona“, „Jurbarko duona“, „Klaipėdos duona“, „Mažeikių mėsinė“, „Kretingalės mėsa“, „Kaišiadorių paukštynas“, „Klaipėdos maisto mėsos produktai“, „Kauno kooperacijos didmeninė prekyba“ bei ŽŪB „Delikatesas“.