Šilutės PSPC ir ligoninės valdžia nebejungs

ligonineŠilutės rajono savivaldybės politikai paskutiniajame rajono tarybos posėdyje nutraukė planuotas Šilutės ligoninės ir Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) jungtuves.

Savivaldybės tarybos posėdyje buvo priimtas sprendimas panaikinti prieš porą metų priimtą Tarybos sprendimą reorganizuoti Šilutės PSP centrą, prijungiant jį prie Šilutės ligoninės.

Posėdyje sprendimo projektą pristatęs mero pavaduotojas Algis Bekeris sakė, kad Savivaldybės vadovai, kaip ir buvo žadėję, pabendravo su Šilutės PSPC kolektyvu. Pokalbio metu įsitikinta, kad centro medikai tikrai nenori, jog jų įstaiga būtų prijungta prie kitos įstaigos. Prieš pusmetį įstaigai vadovauti paskirta nauja direktorė Lina Stanišauskienė. Pasak A.Bekerio, įstaigoje jau įsivyravo normali, darbinga atmosfera, todėl Savivaldybės administracijos nuomone, vertėtų atsisakyti dviejų įstaigų jungimo planų.

Opozicijos politikai teigė, kad jie iš karto prieštaravo tokiam jungimui. Jų nuomone porą metų trukę teisminiai ginčai dėl buvusio įstaigos vadovo Liutauro Indriuškos nušalinimo iš pareigų bei galimai neteisėto skirtingų lygių sveikatos priežiūros įstaigų apjungimo sprendimo trukdė normaliam įstaigos darbui, priešino kolektyvą ir atnešė finansinių nuostolių.

Nors dalis savivaldybės opozicijos politikų nedalyvavo balsavime, visdėlto Tarybos didžioji dauguma nusprendė panaikinti anksčiau planuotas dviejų įstaigų jungtuves.