Šilutės PSPC pacientams – nebrangios ir operatyvios odontologų paslaugos

PSPC _4Dantų profilaktinė apžiūra turėtų būti visiems svarbiausia odontologo paslauga, – nebrangi, operatyvi, nesudėtinga, ir visais atžvilgiais palankiausia kiekvieno dantims procedūra. Profilaktika paprastesnė nei gydymas arba dantų atkūrimas.

Profilaktikos rezultatas – visą gyvenimą sveiki, balti ir gražūs nuosavi dantys; gydymo rezultatas – kokybiškai išgydyti dantys; dantų atkūrimo rezultatas – kokybiški dirbtiniai dantys.

Kada ir kurią paslaugą pasirinkti – kiekvieno valia ir apsisprendimas

 Rekomenduojame ir kviečiame apsilankyti pas Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) odontologus, adresu Rusnės g. 1. Apsilankyti profilaktinei patikrai reikėtų nors kartą per metus, kol dar atrodo, kad Jūsų dantys sveiki, nesignalizuoja skausmu ir nejaučiate jokių kitų problemų. Patyrę odontologai pastebės net mažiausius dantų emalės pažeidimus, kurių pats žmogus dar nežino ir nejaučia jokių simptomų. Tuomet, – net jei dantų gydymo ir nepavyktų išvengti – laiku pastebėtas danties infekcijos židinys bus gydomas nepalyginamai trumpiau, nei įsisenėjusi danties infekcija.
PSPC _1
Norint efektyviai apsaugoti ką tik išdygusių nuolatinių krūminių dantų kramtomąjį paviršių, odontologijos specialistai pataria danties vageles ir duobeles užpildyti, arba hermetizuoti specialiomis medžiagomis – silantais. Jų nauda įrodyta moksliniais tyrimais. Todėl kviečiame visus šiame centre prisirašiusius ir neprisirašiusius vaikučius nuo 6 iki 14 metų atvykti ir nuolatinius krūminius dantukus padengti silantais. Ši paslauga vaikams yra nemokama.

Dantų protezavimas

Šilutės PSPC Odontologijos skyrius  yra sudaręs sutartį su Klaipėdos miesto teritorine ligonių kasa dėl kompensuojamo dantų  protezavimo senjorams ir pacientams iki 18 m. amžiaus. Pastaruoju metu kompensavimo procedūra supaprastinta, tai palanku šių amžiaus grupių pacientams ir finansiškai, ir laiko atžvilgiu. Maloniai prašome pasinaudoti šia teise į kompensaciją Šilutės PSPC .

Dantų protezavimas – tai prarastų dantų atkūrimas patvariais dirbtiniais dantimis, savo spalva, dydžiu, forma ir išvaizda nesiskiriančiais nuo natūralių dantų arba dar gražesniais už prarastus dantis. Šią puikią dantų atkūrimo galimybę užtikrina metalo keramikos dantų protezavimo naujausios ir pažangiausios  technologijos, kurios taikomos Šilutės PSPC odontologijos skyriaus pacientams.

Norime priminti, kad pacientai su skaudančiais dantimis priimami tą pačią dieną!