Šilutės r. dingo senolis, jo nepavyko rasti net su sraigtasparniu

dingo senolisPirmadienio naktį Lietuvos karinių oro pajėgų sraigtasparnio „Eurocopter AS365 Dauphin AS-365“ įgula daugiau nei dvi valandas ieškojo dingusio senyvo amžiaus asmens Šilutės rajone. Senolis nebuvo rastas. Jo paiešką prašvitus tęsia Policijos departamento pareigūnai.

Kaip rašoma Krašto apsaugos ministerijos pranešime, sraigtasparnis pakilo apie pirmą valandą nakties, kai Policijos departamento pareigūnai kreipėsi į Lietuvos kariuomenę su prašymų pasitelkti Karinių oro pajėgų sraigtasparnį asmens paieškai.

Pati policija pirmadienį iki vidurdienio apie dingusį senolį nebuvo išplatinusi jokios informacijos.

Per šiuos metus Lietuvos karinių oro pajėgų sraigtasparniai MI-8 ir „Eurocopter AS365 Dauphin“ į įvairias paieškos ir gelbėjimo operacijas iš viso kilo jau 25 kartus. Dingusių asmenų paieškai ar dėl stichinių nelaimių, taip pat į pagalbą gesinant gaisrus karinės oro pajėgos buvo pasitelktos 18 kartų.

Žmonių gelbėti sraigtasparniai kilo keturis kartus ir išgelbėjo septynis asmenis. Taip pat šiais metais du kartus sraigtasparniais buvo transportuojami ligoniai ir vieną kartą pervežti donorų organai skirti transplantacijai.

Lrytas.lt inf.