Šilutės rajone – 39 nauji koronaviruso atvejai

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 2066 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai. 39 atvejai buvo užfiksuoti Šilutės rajone.

Koronavirusas jau įsisuko ir į Šilutės medikų gretas.

Sergančiųjų skaičius šoktelėjo iki 297. Per vakar parą Šilutės mobiliajame patikros punkte buvo paimti 102 ėminiai dėl įtariamojo koronaviruso.

Nuo pandemijos pradžios COVID-19 užsikrėtė 382 rajono gyventojai, iš jų 77 pasveiko, 5 mirė nuo koronaviruso, 3 sirgę mirė dėl kitų priežasčių.

NVSC primena, kad asmenys, kurie gavo patvirtinimą, kad jiems atliktas tyrimas PGR metodu (imant tepinėlį iš nosiaryklės) yra teigiamas, t. y. nustatytas koronavirusas, turi nedelsiant izoliuotis, nelaukdami NVSC specialistų skambučio, taip pat – informuoti asmenis, su kuriais pastaruoju metu bendravo, apie galimą riziką.

Savo ruožtu, visuomenės sveikatos specialistai ragina žmones laikytis visų koronaviruso infekcijos plitimo prevencijos priemonių – rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, dėvėti asmens apaugos priemones, laikytis fizinės distancijos ir kita.