Šilutės rajone – kraupi 19-metės paieškų atomazga: žudikas užkasė merginos kūną Pagrynių miške

Šilutėje iš savivaldybei priklausančių nakvynės namų išėjusi 19-metė po pustrečios paros buvo rasta negyva su smurto žymėmis. Mergina buvo itin žiauriai nužudyta, o jos šeštadienio naktį kūnas aptiktas Pagrynių miške (Šilutės r.).

lrytas.lt nuotr.

Vietos policijos pareigūnai operatyviai sulaikė žmogžudyste įtariamą 26 metų jaunuolį, kuris yra aukos šeimos narys. Nuolatinės gyvenamosios vietos neturėjusi šilutiškė buvo įkurdinta Šilutėje esančiame Socialinių paslaugų centre, teikiančiame nakvynės namų paslaugas.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Lina Banienė naujienų portalui lrytas.lt panešė, jog mergina, nepranešusi įstaigos darbuotojams, ją paliko trečiadienį, apie 17 valandą.

Penktadienį Socialinių paslaugų centro atstovai dėl 19-metės dingimo kreipėsi į policiją. Merginos ieškojo gausios policijos pajėgos.

Ji rasta negyva šeštadienio naktį, apie pusę ketvirtos Pagrynių miške, esančiame maždaug už 5 kilometrų nuo Socialinių paslaugų centro. Nužudęs merginą, nusikaltėlis jos kūną užkasė.

Ant kūno buvo matyti daug smurto žymių. Kriminalistai tą pačią naktį sulaikė įtariamąjį žudiką, gyvenantį Šilutės rajone. Jis yra gerai žinomas teisėsaugai dėl savo ankstesnių nusikaltimų, anksčiau teistas.

Pareigūnai kol kas neatskleidžia, koks artimos giminystės ryšys jį gali sieti su auka. Nepatvirtintais duomenimis, jis gali būti jos brolis. Įtariamasis šiuo metu uždarytas areštinėje.

Sekmadienį arba pirmadienį planuojama kreiptis į teismą dėl jo suėmimo 3 mėnesiams.

www.Lrytas.lt