Šilutės rajone pareigūnai uždarė „naminukės“ verslą

 namine vainute2Vakar, sausio 18-ąją, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai išaiškino asmenis, neteisėtai laikiusius naminę degtinę, turint tikslą ją realizuoti.

Pareigūnai, gavę anoniminę informaciją, kad sodyboje, esančioje Šilutės r., Vainuto mstl., laikoma „naminukė“, stebėjo minėtą pastatą. Pradėjus temti, pareigūnai išvydo įtartiną automobilį „Audi 100“, kuris įvažiavo į šalia sodybos esantį ūkinį pastatą.

Nieko nelaukdami, jie nusprendė patikrinti minėtą transporto priemonę. Privažiavus prie sodybos, pareigūnus išvydę vyrai Namine vainute1išsigando ir nedelsdami uždarė pastato duris. Pasirodo baimintis tikrai buvo ko. Automobilyje, kurį vairavo 45 metų vyras ir kartu važiavo 54 metų vyras, po variklio dangčiu ir automobilio salone buvo aptiktos 4 plastikinės 10 litrų talpos ir 7 įvairų talpų buteliai, įsukti į juodą plastikinį maišą, kuriuose buvo bespalvis skystis, turintis naminei degtinei būdingą kvapą.

Pareigūnai „naminukės“ aptiko ir ūkiniame pastate. Palėpėje buvo rastos 6 plastikinės 10 litrų talpos su, kaip įtariama, namine degtine.

Didžiausias laimikis aptiktas kitame 39 metų vyro pastate. Ten rasta 61 plastikinis 10 litrų talpos bakelis su „naminuke“. Kaip paaiškėjo vėliau, automobiliu „Audi 100“ į Vainuto mstl., atvykę Alytaus r. gyventojai norėjo įsigyti naminukę ir realizuoti ją savo rajone, tačiau jų planams sukliudė pareigūnai. Iš viso policija rado ir išėmė 720 litrų naminukės.
 
Šiuo metu visi įtariamieji sulaikyti. Jiems pareikšti įtarimai dėl naminių stiprių alkoholinių gėrimų, turint tikslą juos realizuoti, neteisėto laikymo ir gabenimo. Vyrams pagal LR BK 201 str. 2 d. gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 5 metų.

Policija ragina gyventojus nelikti abejingiems daromiems teisės pažeidimams ir apie jiems žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas pranešti:
 
• Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270;
• Anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952;
• Bendruoju pagalbos telefonu 112.