Šilutės rajone siaučia vagys

Pastarosiomis dienomis du rajono gyventojai dėl vagysčių kreipėsi į Šilutės policijos komisariatą. Iš fermos dirbtuvių buvo pavogtas 500 eurų vertės priekalas, taip pat vagys įsibrovė ir į namą Vilkyčių kaime.

Kaip skelbiama Šilutės policijos komisariato įvykių suvestinėje laikotarpiu nuo lapkričio 4-osios iki lapkričio 7-osios iš fermos dirbtuvių, Šilutės r., Lamsočių k., buvo pavogtas priekalas. Nuostolis 500 eurų.  Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės pagal LR BK 178 str. 2 d.
Nuo lapkričio 14 d. iki lapkričio 16 d. išlaužus rūsio, Šilutės r., Vilkyčių k., langą buvo vagys pateko į namą. Nuostolis tikslinamas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasikėsinimo padaryti nusikalstamą veiką pagal LR BK 22 str. 1 d., ir dėl vagystės pagal 178 str. 2 d.
Pagal baudžiamąjį kodeksą tas, kas atvirai pagrobė svetimą turtą arba pagrobė svetimą turtą įsibrovęs į patalpą, ryšių kabelių kanalų sistemą, saugyklą ar saugomą teritoriją, arba viešoje vietoje pagrobė svetimą turtą iš asmens drabužių, rankinės ar kitokio nešulio (kišenvagystė) arba automobilį, arba pagrobė strateginę ar svarbią reikšmę nacionaliniam saugumui turinčių juridinių asmenų infrastruktūrą sudarantį turtą ar jo dalį, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės apribojimu, arba laisvės atėmimu iki šešerių metų.