Šilutės rajone siaučia vagys

Lapkričio 1-ąją į Šilutės policijos komisariatą kreipėsi du Šilutės rajono gyventojai: vienas iš jų dėl įsibrovimo į namus išėmus plastikinio lango paketą, kitas dėl dingusio avilio.

Lapkričio 1-ąją, apie 12.50 val. išėmus plastikinio lango paketą buvo įsibrauta į namo, Šilutės r., Švėkšnos mstl., vidų. Iš namo vidaus niekas nepavogta. Nuostolis 210 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 165 str. 1 d. dėl neteisėto asmens būsto neliečiamumo pažeidimo.
Asmuo, kuris neteisėtai slapta ar atvirai, panaudodamas apgaulę ar smurtą arba kitokiu būdu prieš savininko ar jo įgaliotų asmenų valią įsibrovė į kito žmogaus gyvenamąjį namą, butą ar kitą gyvenamąją patalpą arba jos priklausinius, įskaitant saugomą būsto teritoriją, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.
Laikotarpiu nuo 2021-10-25 iki 2021-11-01 Šilutės r., Sakūtėlių k., pavogtas 63-ejų vyrui priklausantis bičių avilys. Nuostolis 200 eurų.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 4 d. dėl vagystės. Pagal baudžiamąjį kodeksą tas, kas pagrobė nedidelės vertės svetimą turtą, padarė baudžiamąjį nusižengimą ir baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu.