Šilutės rajone tirti 7 asmenys, gauta 12 pranešimų dėl saviizoliacijos nesilaikymo

 

priemimo skyriusŠiuo metu Lietuvoje yra nustatyti jau 36 koronaviruso atvejai. Per pastarąją savaitę tyrimams dėl COVID-19 į Klaipėdos universitetinę (KU) ligoninę buvo išvežti 7 šilutiškiai, tačiau jiems susirgimas nepatvirtintas.

Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro vadovė Lina Stanišauskienė informavo, kad nuo kovo 10 dienos iki ketvirtadienio popietės tyrimams į KU ligoninę specialiai paruoštu automobiliu buvo išvežti 7 žmonės. Daugiau kaip pusė šių žmonių grįžę iš užsienio, likę turėjo kontaktą.

Klaipėdoje, šalia „Švyturio“ arenos jau baigiamas įrengti patikros punktas, kuriame pasitikrinti galės iš užsienio grįžę ar kontaktą su sergančiais koronavirusu turėję šilutiškiai. Šilutėje yra skirta atsakinga greitoji medicininė pagalba, kuri nuveš pacientus į patikros punktą. Greitosios pagalbos automobiliu bus vežami tik tie šilutiškiai, kurie neturi galimybių nuvykti savo transportu. Prieš vykstant būtina paskambinti karštuoju numeriu 1808.

Tauragės apskrities policijos komisariato atstovė Greta Kęsminaitė informavo, kad nuo kovo 16 d. iki ketvirtadienio ryto iš Šilutės rajono gauta 12 pranešimų apie saviizoliacijos nesilaikymą, ir 3 pranešimai, kad veikia įmonės, kurių veikla uždrausta karantino metu. Policijos pareigūnams patikrinus pranešimus pažeidimų nenustatyta.