Šilutės rajone vairuotojui teko bejėgiškai stebėti, kaip jo automobilį niokoja liepsnos

IMG 0060Šeštadienį popiet pranešta apie gaisrą Šilutės rajone esančiame Grabupių kaime. Bendrojojo pagalbos centro (BPC) žiniomis, užsidegė automobilis.

Kaip 15min informavo BPC, 13 val. 15 min. bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas, kad Šilutės rajone, Grabupių kaime, kilo gaisras.

Pirminiais duomenimis, dėl nežinomos priežasties užsiliepsnojo automobilis. Į įvykio vietą išsiųstos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos.

Deja, automobilis „Audi A4“ sudegė dar iki atvykstant ugniagesiams.

Automobilio vairuotojas aiškino, jog šeštadienį popiet atvažiavo į statybvietę Grabupių kaime. Būdamas pastato viduje vyras pajuto dūmų kvapą, todėl išėjo laukan pasidomėti, kas galėtų būti to šaltinis.

Vaizdas kieme pritrenkė automobilio šeimininką – atvira liepsna degė jo „Audi“. Dėl to vairuotojas negalėjo pasiekti automobilyje buvusio gesintuvo.

Gaila, bet statybvietėje gaisro malšinimo priemonių taip pat nebuvo, todėl vairuotojui teko bejėgiškai stebėti, kaip liepsnos niokoja jo transporto priemonę.

Tiksli gaisro priežastis – aiškinama, tačiau įtariama, jog ugnis galėjo įsiplieksti nuo netvarkingos automobilio elektros instaliacijos.

15min.lt inf.