Šilutės rajone visiškai skaitmenizuotos telefonų stotys

KXTS105WKaimiškose vietovėse – skaitmeninis telefono ryšys, dar spartesnis internetas ir kokybiška televizija

Šilutės rajone TEO LT, AB visiškai skaitmenizavo esamas telefonų stotis. Šis rajonas – vienas pirmųjų šalyje, kur neliko nei vienos analoginės telefonų stoties kaimo vietovėse.

Analoginių telefonų stočių perjungimas į skaitmeninį ryšį iš esmės pagerino telefono ryšio kokybę – pagreitėjo numerio surinkimas bei sujungimas su abonentu, pagerėjo pokalbių kokybė.

Nuo šiol Šilutės rajone gyvenantys TEO paslaugų vartotojai galės naudotis populiariomis šiuolaikinio skaitmeninio telefono papildomomis paslaugomis.

“Dėl analoginių telefono stočių perjungimo į skaitmeninį ryšį mūsų klientams atsirado galimybė matyti iš kokio numerio jam skambina kitas abonentas. Skaitmeninio telefono pagalba užfiksuojami visi skambučiai, kurie nepasiekia abonento jam išvykus – tai labai patogu. Šias paslaugas TEO kompanija savo klientams teikia nemokamai”, – pasakojo didžiausios telekomunikacijų bendrovės Lietuvoje TEO LT, AB specialistas Saulius Jurgutis. Bendrovė TEO nuolat daug investuoja į tinklų atnaujinimą.

Tai turėjo pajusti ne tik miestų, bet ir didelė dalis kaimiškose vietovėse gyvenančių TEO telefono, televizijos bei interneto paslaugų vartotojų.

Šiemet daugelis kaimo vietovėse esančių interneto mazgų buvo perjungti per optinį kabelį. Tai leido į šiuos mazgus pajungtiems ZEBRA interneto paslaugų vartotojams padidinti siunčiamų duomenų greitį keletą kartų. Kaip žinia, būtent interneto sparta lemia kokybišką internetą.

Atlikus minėtų tinklų modernizaciją visi Šilutės rajone ir Pagėgių savivaldybėje gyvenantys vartotojai nuo šiol gali naudotis ne tik spartesniu internetu, bet ir išmaniąja televizija vadinama “Interaktyviąja GALA”.

Su optinio kabelio atvedimu į TEO stotis ir kaimiškųjų vietovių gyventojams atsirado galimybė naudotis kokybiška “Interaktyviosios GALA” televizija. Tarp vartotojo ir televizijos teikėjo yra abipusis ryšys, todėl galima ne tik žiūrėti iki 80 skaitmeninės kokybės kanalų, bet ir naudotis papildomomis paslaugomis, kurios įprastą televizoriaus žiūrėjimą paverčia išskirtiniu pramogų ir įspūdžių pasauliu.

Bet kuriuo momentu paslaugos gavėjas gali pasitikrinti, kokias programas rodys toliau, įsirašyti patinkančias laidas ir jas peržiūrėti patogiu metu, užsisakyti ir pažiūrėti sudominusį filmą iš video nuomos kolekcijos, kurioje yra daugiau kaip 1300 filmų.

Orų prognozės, horoskopai, daugiau kaip 20 populiarių radijo stočių – tai tik dalis paslaugų, kurias TEO teikia televizijos “Interaktyvioji GALA” vartotojams.

Planuojama, kad iki metų pabaigos spartesnis internetas ir kokybiška “Interaktyvioji GALA” televizija Klaipėdos regione pasieks 45 atokiau nuo miestų esančias kaimiškas gyvenvietes.