Šilutės rajono gyventojams beliko žiūrėti, kaip ugnis niokoja jų namus

gaisras palendriuoseAntradienį ryte Šilutės rajono gyventojus nuo pražūties išsigelbėjo tik laimingo atsitiktinumo dėka. Miegojusius sutuoktinius prižadino aitrus dūmų kvapas, kuris jiems leido laiku suprasti, kad jų namus apėmė liepsnos. Deja, namo išgelbėti atvykę ugniagesiai buvo bejėgiai prieš nevaldomą gaisrą.

Kaip praneša BPC 4 val. 19 min., gautas pranešimas apie tai, kad Šilutės rajone esančiame Palendros kaime dega gyvenamasis namas. Į įvykio vietą atvykusios Šilutės priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų ugniagesiai suprato esantys bejėgiai prieš nevaldomas liepsnas.

Šalia gaisro niokojamo namo stovėję sutuoktiniai džiaugėsi, jog pavyko išsigelbėti nuo pražūties. Šeimininkės teigimu, iš miego ją pažadino stiprus dūmų kvapas, dėl kurio moteris ir prikėlė savo vyrą. Nuėjęs pažiūrėti, kas galėtų būti dūmų šaltinis, namo šeimininkas atidarė verandos duris, per kurias plūstelėjusios liepsnos nudegino jo viršugalvį ir plaukus.

Nuo kaitros taip pat išdužo langų stiklai ir namo viduje įsisiautėjo skersvėjis, todėl gaisras greitai išplito po visą namą. Ugnis nuniokojo namo vidų, sudegė namų apyvokos daiktai, baldai, perdengimas, medinės stogo konstrukcijos, nuo karščio išdužo langai. Per gaisrą nukentėjusį vyrą apžiūrėjo ir suteikė pagalbą greitosios medicinos pagalbos brigada.

15min.lt inf.