Šilutės rajono meras – geriausiųjų dešimtuke

Šilutės meras V.Pozingis dalyvauja įvairiuose renginiuose. / Simonos Pužaitės (silutesnaujienos.lt) nuotr.Savaitraštis „Veidas”, apklausęs 180 ministerijų, departamentų vadovų, kitų aukšto rango valstybės tarnautojų, ketvirtą kartą sudarė geriausių Lietuvos merų sąrašą.

Geriausiu 2012-ųjų metų meru išrinktas pirmą kadenciją Neringos savivaldybei vadovaujantis Antanas Vinkus. Antrą vietą reitinge užėmė kontroversiškai vertinamas Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas. O trečiojoje vietoje atsidūrė Kauno rajono meras socialdemokratas Valerijus Makūnas.

Šilutės rajono meras Virgilijus Pozingis užėmė 8-ąją vietą.

Tai didžiulis V.Pozingio metinės veiklos įvertinimo šuolis, nes pernai jis šiuose rinkimuose su kolegomis dalijose 20-22 vietas. 2010 metais meras V.Pozingis geriausių merų rinkimuose buvo įrašytas į 7-tą poziciją.

V.Pozingis, kaip ir visų šalies savivaldybių merai, buvo vertinamas pagal tai, ar turi originalių idėjų, siekiant proveržio, pritraukiant investicijų, gerinant infrastruktūrą, plečiant turiningo laisvalaikio leidimo galimybes, ar įkvepia bendruomenę pažangai.

Silutes naujienu LOGO copy