Šilutės rajono mokinių tarybos gretas papildė nauji savanoriai

mokiniu tarybaMokslo metai įgavo įprastą pagreitį, o su juo atėjo nauji darbai ir siekiai, kuriuos ketina įgyvendinti Šilutės rajono mokinių taryba, bendradarbiaujanti su visomis rajone veikiančiomis mokyklomis, taip pat – su Šilutės rajono savivaldybės Švietimo skyriumi.

Vienas iš svarbių šiais mokslo metais žingsnių buvo žengtas praėjusį trečiadienį, spalio 12 dieną, kai Šilutės atviroje jaunimo erdvėje (Liepų g. 16) įvyko Lietuvos moksleivių sąjungos Šilutės rajono mokinių tarybos savanorių priėmimas.

Norinčiųjų papildyti mokinių tarybą buvo tikrai nemažai.

Anot Šilutės rajono mokinių tarybos (ŠMT) pirmininkės ir Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) valdybos narės Gabrielės Vindžigelskytės, jau ne vienerius metus veikiančią Šilutės rajono mokinių tarybą, kuri sudaryta iš visų rajono mokyklų deleguotų atstovų, nuolat papildo savanoriai.

„Džiugu, kad ir šie metai – neišskirtiniai. Į mūsų susitikimą atvyko daug naujų žmonių“, – su „Šilutės naujienoms“ džiaugsmu dalinosi ŠMT pirmininkė.

Aktyvi mokinių atstovė papasakojo, kad praėjusį trečiadienį su atvykusiais bendraminčiais aptarė ateinančių metų tikslus. Jaunimui pavyko sudėti svarbiausius taškus dėl ateityje numatomų vykdyti veiklų, renginių, nutarti, kokiuose renginiuose reikės atstovauti Šilutei ir jos jaunimui.

„Iš pradžių jaunimo atstovai susipažino vieni su kitais. Jiems pristatėme LMS tikslus, misiją, jos struktūrą, praėjusių metų darbus  LMS padaliniuose – rajoniniuose skyriuose. Taip pat pristatėme ir ŠMT veiklą, struktūrą. Vėliau pakvietėme atlikti praktines užduotis grupėse“, – apie susitikimą pasakojo G.Vindžigelskytė.   ŠMT pirmininkė sakė, kad vienas iš svarbesnių susitikimo momentų buvo diskusija, kurios metu jaunimas aptarė asmeninės veiklos galimybes.

Džiaugdamiesi gerai pavykusiu ir tiek daug dalyvių – savanorių sulaukusiu susitikimu LMS Šilutės komandos senbuviai dalijosi savo įspūdžiais iš įvairių forumų, konferencijų ar mokymų, kuriuose jiems teko lankytis per praėjusius mokslo metus.

„Šiemet LMS Šilutės padaliniui sukanka 1 metai, tad šis mūsų visų susitikimas tuo pačiu buvo ir šventė“, – sako Gabrielė, dar kartą pasidžiaugdama, kad po susitikimo visi išsiskirstė pasisėmę motyvacijos dirbti ir kurti.