Šilutės rajono policijos komisariate vyko Saugios kaimynystės grupių susirinkimas

saugi kaimynysteTauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariate vyko Saugios kaimynystės grupių susitikimas.

Šių metų vasario 13-ąją Saugios kaimynystės grupių iniciatoriai bei aktyvūs bendruomenės pirmininkai susirinko Šilutės rajono policijos komisariate, kur aptarė 2014 m. nuveiktus darbus, pristatė Saugios kaimynystės grupės ataskaitas, pasidalino patirtimi, pabendravo aktualiais klausimais su apylinkės inspektoriais.

Šilutės rajono policijos komisariato iniciatyva, Šilutės rajone įkurta 18 Saugių kaimynysčių grupių, kurių gyventojai rūpinasi savo ir turto apsauga, švara, tvarka bei ramybe artimoje aplinkoje. Susirinkusieji patvirtino, jog gyventojų nuoširdus ir betarpiškas bendravimas su policija saugumo klausimais yra labai svarbus kuriant saugią aplinką, tačiau dar svarbesnis yra pačių gyventojų pilietiškumas, noras matyti ir įvardyti negeroves, įsigilinti ir suprasti vieni kitų problemas bei siekis padaryti savo aplinką saugesnę.

Saugių kaimynysčių grupių pirmininkai dėkojo pareigūnams už nuoširdų ir šiltą bendravimą, naudingos ir reikšmingos informacijos pateikimą, kuri reikalinga žmonėms saugant save ir savo turtą, už rūpinimąsi kaimiškose vietovėse gyvenančių gyventojų saugumu bei už vykdomus darbus, prisidedant prie gyventojų gerovės.