Šilutės rajono vaikai svečiavosi saugaus eismo klasėje

inkakliai policijojeInkaklių pradinės mokyklos mokinukai su savo mokytojomis prieš šv. Kalėdas aplankė uostamiestyje Klaipėdos VPK įkurtą saugaus eismo klasę ir maloniai nustebino policijos pareigūnus parodytomis žiniomis, kaip reikia elgtis gatvėse bei keliuose. 
 
Kartu su 28 pradinukais važiavo mokyklos direktorė P.Freitakienė, mokytojos S.Ramonienė, D.Volkova. Kelionė vaikams paliko ne tik daug įspūdžių, bet ir buvo naudinga, nes dar labiau išplėtė mokinukų žinias apie kelių eismo taisykles.

Mažieji svečiai žiūrėjo filmą apie saugų eismą, policijos pareigūnės paaiškino vaikams bendrosios pagalbos telefono Nr.112 naudojimo tvarką bei svarbą, pradinukai išgirdo patarimų, kad traukiant į mokyklą ar atgal į namučius nevertėtų stabdyti nepažįstamų vairuojamus automobilius ir į jos sėsti, o, būnant vieniems namuose, neįsileisti svetimų žmonių.

Visi inkakliškiai apdovanoti knygelėmis apie saugų eismą, taip pat pamokų tvarkaraščiais su piešiniais saugaus eismo temomis, kiekvienam įteikta po atšvaitą. Vaikai, atsakydami į policininkių klausimus, pradžiugino pareigūnes, kad, nors ir gyvena kaime, bet nemažai žino apie saugų eismą ir dėl to gali drąsiai varžytis su bendraamžiais iš miesto.

Policininkai vaikams parodė tarnybinio šuns sugebėjimus ir tuo labai pamalonino mažuosius svečius.

Inkakliškiai Klaipėdoje dar pamatė spektaklį, buvo nuvažiavę prie jūros. Diena prabėgo įdomiai ir naudingai.