Šilutės rinkimų apygardos komisija prisiekė ir pradeda darbą

Trečiadienio vakarą Šilutės rinkimų apygardos patalpose įvyko Seimo rinkimų apygardos komisijos susirinkimas. Komisijos nariais šiemet registruota 11 partijų ir Savivaldybės administracijos paskirtų atstovų.

Rinkimų komisijos pirmininkei D. Pocei priesaiką davė ir A. Balvočius, kuris nuo atkurtos Lietuvos antrųjų rinkimų dalyvauja visų rinkimų komisijose.

Į posėdį susirinko visi į komisiją deleguoti nariai: Vaida Pocė, Jovita Šiaudvytienė, Erika Tautvydė, Raimondas Steponkus, Eugenijus Judeikis, Edita Serovienė, Jūratė Bandzienė, Antanas Balvočius, Danguolė Dimičiukienė, Loreta Pakalniškienė ir Vaida Grigaitienė.

Posėdį pradėjo V. Pocė. Ji antradienį Seimo rūmuose raštu pasižadėjo sąžiningai ir garbingai atlikti savo pareigas rinkimų komisijoje ir buvo paskirta vadovauti Šilutės rinkimų apygardos komisijai.
V. Pocė padalijo visiems rašytinius priesaikos tekstus ir priėmė kiekvieno nario priesaiką.
Vėliau įvyko komisijos sekretoriaus rinkimai. Buvo pristatytos dvi kandidatės, laimėjo komisijos pirmininkės rekomenduota narė V. Grigaitienė.

Visa Šilutės rinkimų apygardos komisija.

Minimalia balsų persvara – pirmininkės dvigubu balsu buvo išrinktas jos pasirinktas komisijos pirmininko pavaduotojas E. Judeikis.

Komisijos pirmininkė sake jį pasirinkusi todėl, kad E. Judeikis vadovavo rinkimų komisijai Savivaldybės tarybos rinkimuose ir turi geros patirties. Tad reikalui esant ji galės pasitarti.
Vėliau buvo renkama Politinės reklamos stebėsenos grupė. Jos nariais išrinkti E. Serovienė, L. Pakalniškienė ir A. Balvočius.

Rinkėjų papirkimo tyrimo grupės nariais išrinkti D. Dimičiukienė, E. Tautvydė ir E. Serovienė.

Komercijos direktorius, korespondentas