Šilutės savivaldybė kuria Turizmo tarybą

turizmoJau daugiau nei dešimtmetį Šilutės savivaldybė turi strateginį planą, kuriame pagrindinė ekonominės veiklos vizija – „Šilutės kraštas, kur vanduo ir žmonės kuria veržlų gyvenimą“. Tačiau tik šiemet, sausį Savivaldybės tarybos posėdyje planuoja patvirtinti sprendimo projektą, kuriuo bus patvirtinta Savivaldybės turizmo taryba ir jos veiklos nuostatai.

Konfliktą šioje srityje sukėlė vienas iš seniausiai turizmo verslą pamaryje plėtojančių žmonių – Rimgaudas Višinskas.

Tradiciniame rajono verslininkų ir įmonių pagerbimo vakare R. Višinskas papriekaištavo merui Vytautui Laurinaičiui, kad tarp pagerbtų verslininkų nėra nė vieno turizmo verslą atstovaujančio žmogaus. „O ir kaip jis bus, jeigu rajone nėra net turizmo verslą atstovaujančios verslininkų grupės ar bent jų interesus atstovaujančiosios tarybos“, – dėstė R.Višinskas.

Meras V. Laurinaitis be jokio ginčo pasižadėjo taisyti klaidą.

Ir štai Planavimo ir plėtros skyriaus specialistė Aušra Stakvilevičienė sausio mėnesio Savivaldybės tarybos komitetų posėdžiams pateikė sprendimo projektą, kuriame siūloma sudaryti Šilutės savivaldybės turizmo tarybą. Į tarybos sudėtį siūloma įtraukti Dalią Rudienę, administracijos direktoriaus pavaduotoją, Rasą Bičkauskienę, Komunikacijos skyriaus vyr. specialistę, Aušrą Stakvilevičienę, Planavimo ir plėtros skyriaus specialistę, taip pat rajono turizmo verslo asociacijų ar organizacijų atstovus Raimondą Plikšnį, Šarūną Laužiką, Aureliją Jakštaitę, Rimgaudą Višinską, Virginiją Vaitiekienę ir Rasą Grygelienę.

Ekonomikos ir finansų komiteto posėdžio metu buvo paminėta, jog į Tarybą turėtų būti pakviesti ir du Savivaldybės tarybos politikai. Nors partijų Šilutės skyrių vadovai sako, jog politikų pavardės tarybos sąraše bus įrašytos prieš pat kitą savaitę vyksiantį posėdį, nepatvirtintomis „Šilutės naujienų“ žiniomis, į šią Tarybą tikriausiai bus įtraukti du politikai. Tai valdančiąją koaliciją atstovaujantis Edvardas Jurjonas (VRK „Už žmonių valdžią“) ir opozicijos politikas Žygimantas Kurlianskas.